Ölüm hakkındaki düşünceleriniz nedir?

• Konuyu başlatan Mxpyma
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 473
  • Görüntüleme 20B
Evrim ve yaşamın oluşumu çok farklı şeyler evrim yoktur demenin bir mantığı yoktur bu gözle görülen bir gerçektir.
Gözle görülen bir durum varsa, tuvalete gitmem bile evrimleşmedir. Her tuvalete gittiğimde vücudum kendi tuvalet yapmam için evrimleştiriyor. Sonra tuvalet yaptığım zamanda tekrar eski haline evrimleşiyor.
Böylelikle günde 10 kere falan evrimleşiyorum hep.

Gözle görülen bir durum varsa, tuvalete gitmem bile evrimleşmedir. Her tuvalete gittiğimde vücudum kendi tuvalet yapmam için evrimleştiriyor. Sonra tuvalet yaptığım zamanda tekrar eski haline evrimleşiyor.

Anlatamıyorum herhalde, evrim doğanın kanunudur. Bu gözle görülen bir şey.

Evrim kavramının ne olduğunu araştırın derim.

Doğumumdan öncesinde nasıl bir şey isem öldüğümde de öyle olacağım.

Ya ruhum? Onu da göreceğiz.

Böyle 2 melek falan varmış onlar günahları falan yazıyorlarmış hangisi ağır basarsa ona göre cehenneme veya cennete gidecekmişiz.

1664465121972.png

Öldüğünüzde öleceksiniz. Bu kadar. Bence ölenler paralel bir evrende yaşamaya devam ediyor.
Konu evrime gelmiş, evrim binlerce yılda olan bir şey. Ki bunu biz gözlemledik. Evrim teorisini "teori" kelimesinden vurmaya falan çalışmışlar. Teori bilimde gözlemlenmiş, kanıtlanmış şeylere denir.

1664819360278.png

Böyle 2 melek falan varmış onlar günahları falan yazıyorlarmış hangisi ağır basarsa ona göre cehenneme veya cennete gidecekmişiz.

Eki Görüntüle 1534830

Öldüğünüzde öleceksiniz. Bu kadar. Bence ölenler paralel bir evrende yaşamaya devam ediyor.

Kendine saygı duyulmasını bekleyen kimseye saygı duymayan her şeyi bildiğini zanneden farklı ideolojilere sahip insanları yobaz olarak nitelendiren penthos itemi.

Kendine saygı duyulmasını bekleyen kimseye saygı duymayan her şeyi bildiğini zanneden farklı ideolojilere sahip insanları yobaz olarak nitelendiren penthos itemi.
Sizin gibi insanlar bir bana mı düşüyor? Nerede ne zaman bir karşı görüşe saygı duymamışım. Karşıt görüş tam anlamıyla "zırvadan" oluşmuyorsa saygı duyarım. Ayrıca sen bana bariz kinlenmişsin. Hoşuma gitti.

Size göre düz dünyacılara da saygı duymamız lazım. Bilime ters bir şeyi inadına savunuyorsan ben sana saygı falan duymam.

Sizin gibi insanlar bir bana mı düşüyor? Nerede ne zaman bir karşı görüşe saygı duymamışım. Karşıt görüş tam anlamıyla "zırvadan" oluşmuyorsa saygı duyarım. Ayrıca sen bana bariz kinlenmişsin. Hoşuma gitti.

Hayatımda yerin çok büyük senin bu yorumun bana çok dokundu ağlasam mı acaba sana kinlenebileceğim kadar önemli bir insan mısın?

Geri
Yukarı