Ölüm hakkındaki düşünceleriniz nedir?

• Konuyu başlatan Mxpyma
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 473
  • Görüntüleme 20B
Cevap verecek bir şeyin yok, hala konuşuyorsun. Susta adam sansınlar.

Son lafı illa sen söyleyeceksin değil mi :) bana bilimsel bir makale sunmuş gibi havaların var hayatımda farklı ideolojileri hayatıyla bağdaştıran çok arkadaşım var hepsine saygılıyım onlarda bana saygılı fakat sen karşıt görüşü önemsemeyen kendini bilim adamı sanan bir penthos ite misin cevap ver sana cevap vermeyeceğim sende kalsın son söz.

Onlarda bana saygılı fakat sen karşıt görüşü önemsemeyen kendini bilim adamı sanan bir penthos ite misin cevap ver sana cevap vermeyeceğim sende kalsın son söz.
Karşıt görüş tam anlamıyla saçmalıktan ibaret değilse saygı duyarım. Sen gidip bana Orta Çağ düşüncelerini savunursan ben sana saygı falan duymam arkadaşım.

Karşıt görüş tam anlamıyla saçmalıktan ibaret değilse saygı duyarım. Sen gidip bana Orta Çağ düşüncelerini savunursan ben sana saygı falan duymam arkadaşım.

Ona bakarsan senin dediklerin de bana saçma gelebilir. Sana saygı duyuluyor da sen de saygı duymalısın, burada kimse kimsenin düşmanı değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Orta Çağ düşünceleri dediğin inanışlar sayesinde hayattasın ben sana saygı duymazsam sokağa çıkamazsın değil mi?

Sonunda da yazarının; "bunun bir saplantı olduğunu" yazdığı kitap :D.
Sanmam. Türlerin kökeni kitabı çokça kez değiştirildi. Darwin'e karalama amacı ile. Adam akıllı baskı yok maalesef.

Evrim teorisini "teori" kelimesinden vurmaya falan çalışmışlar. Teori bilimde gözlemlenmiş, kanıtlanmış şeylere denir.

Eki Görüntüle 1534836
Bu dediğini ancak American Atheists der. Başka kimse evrim teorisinin %100 kanıtlandığını söylemez.

Yahu usta bana evrim nasıl kanıtlanmıştır diyorsunuz, ben evrim üzerinde araştırma yapan birisi ve ya evrimi kanıtlayan kişi değilim. Liseye gidiyorum ben ve bilgilerimi döküyorum size. Nasıl kanıtlandığını Çağrı Mert Bakırcı'ya sorun, Celal Şengör hocama sorun. Bu benim yanıtlayabileceğim bir şey değil.
Murat Bardakçı "ben öyle bir şey demedim" gibi olmuş. Adamların demedikleri şeyleri demiş gibi yutturmayın bari. Ben ne Dr. Çağrı ile Celal Şengör'ün böyle bir şey dediğine rast gelmedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı