Ölüm hakkındaki düşünceleriniz nedir?

• Konuyu başlatan Mxpyma
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 471
  • Görüntüleme 19B
"Anca gidersin, manca gidersin..." ortaokul çocuğula falan mı konuşuyorum acaba? Konuşma stiline bak. Tartışmaya girilecek insan vardır girilmeyecek insan vardır. Sen de hani kümede olduğunu bu saatten sonra öğrenmişssindir umarım.
Yok yav. Yanlış dediğimde cahil diyen bendim.. Haaaa, özür dilerim. Önce ben aşağıladım galiba. Wow.. ssorryy.

Size aşşağılıyorsunuz gibi bir atıfta da bulunmadım. Daha burda dediğim 2 cümleyi bile kavrayamıyorken gelmiş "Kitap yazıcam." demeniz gülünç.
Kitap yazma aşamasına daha gelmedim. Haddimi bilirim. Benim ki sadece deneme. Okuduğunu anla lütfen.

Ben mi aşağılıyorum? Tamam hocam. Ben aşağılıyorum. Aynen. "Yanlış" diyen birisine de ben "cahil" diyorum. Siz argüman üretiyorsunuz. Karşıdakini hor görmüyorsunuz. Özür dilerim, benim hatam. Bir daha yapmam, söz.

Aşağılamanın yaşla ilgili olduğunu düşünmüyorum,
Yani yaş ne alaka? Anlamadım ama. Neyse. Gayet benden 10 yaş küçük biri benden daha donanımlı olabilir. Yani bakıyorum yaşla alakalı bir şey var mı diye.. Yok .. Sanırım sanrılarım arttı. Hayal görüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu dinlermisiniz. Anlattığı gibi olabilir mi. Ne düşünüyorsunuz merak ediyorum.

Yani yaş ne alaka? Anlamadım ama. Neyse. Gayet benden 10 yaş küçük biri benden daha donanımlı olabilir. Yani bakıyorum yaşla alakalı bir şey var mı diye.. Yok .. Sanırım sanrılarım arttı. Hayal görüyorum.
Başka bi' mesajı cevaplamıştım, cevap vermemeye karar verdim. Üstteki alıntıyı silmişim mesajımdaki kısmı silmeyi unutmuşum, düzelttim sonradan.

"Anca gidersin, manca gidersin..." ortaokul çocuğula falan mı konuşuyorum acaba? Konuşma stiline bak. Tartışmaya girilecek insan vardır girilmeyecek insan vardır. Sen de hani kümede olduğunu bu saatten sonra öğrenmişssindir umarım.

Yazın yazın, 2 gün sonra çelişkilerinizin yazdığı 5 sayfa kağıdın resmini de paylaşırım sizlerle.
Önce okumuş olmanız gerekli. Gerekli araştırmaları yapmanız gerekli. Ben tanrı hakkında yazı, kitap, makale yazan kişileri okuyorum. Eğer bunu yapmazsanız kabul etmiyorum.

Önce okumuş olmanız gerekli. Gerekli araştırmaları yapmanız gerekli. Ben tanrı hakkında yazı, kitap, makale yazan kişileri okuyorum. Eğer bunu yapmazsanız kabul etmiyorum.
Ben de okuyorum araştırıyorum, kanıtlarım,mantığım ve felsefem ile cevap vereceğım elbette. Katılan katılır katılmayan katılmaz elbette. Herkes ortak bir düşünceye sahip olabilse yüzyıllardır bu konular tartışılmaz zaten.

Ben de okuyorum araştırıyorum, kanıtlarım ve mantığım ile cevap vereceğım elbette.
Şimdi anladınız mı "YANLIŞ" diye neden çıkıştığımı? Eğer böyle biri görürseniz, hor görmeyin. Dinleyin önce. Sonra karar verin. Aşağılamanın lüzumu yok.

Sonrasında "Anca gidersin...." gibi çoluk çocuk lafları duyabilirsiniz.

Geri
Yukarı