Ölümden korkuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kanka bak sakinim ama onun olduğu yer ile senin olduğun yer çok farklı senin mantığın illaki bir şeyi bir şey yaratmış olması lazım sanıyorsun ma senin mantığın buna yetmez hiç kimseniz yetmez çünkü sen yaratıldığın için bunu düşünüyorsun o zamanı ve mekanı yaratmış sende diyorsun ki oda zaman içinde olmalıki bir düşün töğbe haşada onu yaratanı da biri yaratmış olmalı onu yaratanı öyle böyle sonsuza kadar gider onun için senin ve bizim aklımız ona ermez kanka.

Niye sana sorun mu Müslüman olmam?

Kanka 2 saattir müslümanlığı savunuyorum neden kötü olsun.

Fotoğraf gayet açık.

İngilizcem yok açıklar mısın anlayamadım.

İfadeler: Hds
Bu konu niye 8 sayfa oldu adam dinsiz işte adamın kararı adam ölümden korkuyorum demiş siz adama İslam anlatıyorsunuz adam zaten İslam'ı araştırmıştır sonradan aklı başına gelir Müslüman olur ne abarttınız.

Ben aslında arkadaşa cevap verdim. Ama üstüme uçuştular hemen.

Kafasına göre değil sana seçenek sunar ve senin kendi irade ve aklınla müslümanlığı şeçmen için seçenek verir sen seçmemişsin ve kafasına göre koymuyor seni cehenneme veya cennete senin boşuna aklın yok kanka sen sınıf başkanı olduğunu düşün sen onların iyiğili için susmasını istersin eğer susmazsa cezası vardır Allah'ta senin iyiliğini ister ancak sen müslümanlığı seçmezsen cezasınıda sonsuza kadar görürsün.

İfadeler: Hds
Arkadaş ölümden korkuyorum dedi ve konu din kavgasına döndü.

Herkesin illaha öleceğini unutma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…