Ölümsüzlük üstün teknolojiler ile gerçek olabilir mi?

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 342
  • Görüntüleme 13B
Ayrıca ''Arapça Bir İki Hikaye'' çok kabaca bir laf. Terbiyeni bozma.
Bunun terbiyesizlik oldugunu sanman terbiyesizlik. Kimse Arapca iddialarin hikayeden ote olduguna inanmak zorunda degil. "Benim inanclarim hikayeden otedir" diye dikte edemezsin kimseye. Sana gore kutsaldir, baskasina gore masal. Bununla yasamak durumundasin, zira sana gore de baskasinin kutsali masal.

Hastalıkları engelleme vs. yapılır. Doğal yollardan durdurulur ama şöyle bir şey var, diyelimki ölümünüzü engelleyecek bir sistem oluşturdunuz fakat o sistem aşılırsa ölebilirsiniz. Neden aşılabilir? Çünkü karşınızdaki zeki bir canlı. Sizin denginiz. Buna göre ölümsüzlük mümkün değil. Aslında bu olay Altered Carbon dizisinde işlenmişti izlemenizi öneririm.

2000 Yıl önceki sağlık ve şuanki sağlık kanıt değil.
İnsan ömrü 20 - 30 yıldan, 100'lere çıkmış. Hâlen kanıt değil diyor. :D

Sen o devirde yaşayıp, 100'e merdiven dayasan, "Bu adam peygamber!" diye ayağını öperlerdi.
Biyoloji öğreniyim ha? 😀. Şansınızı zorlamayın bence. Yoksa bu iş kötü bir hal alıcak.
N'aparsın, dua edersin de, kendini göstermeye utanan gökteki adam bana yıldırım mı çakar?

Biyoloji öğreniyim ha? 😀. Şansınızı zorlamayın bence. Yoksa bu iş kötü bir hal alıcak.
Biyoloji bilmediğinizi anladım ben bu mesajlarınızdan. Öyle midir, değil midir bilmem. Ama bu anlaşılıyor. Ölümsüzlük teorik olarak mümkün, önümüzde bir engel yok.

Geri
Yukarı