Ölümsüzlük üstün teknolojiler ile gerçek olabilir mi?

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 342
  • Görüntüleme 13B
Örneğin bundan yıllar sonra bulunan teknoloji tüm hastalıkları iyileştirse, sizce ölümsüzlük mümkün olabilir mi? Yoksa ölümsüzlük hastalıklara çare bulunsa bile gerçek olamayacak bir şey mi?
İnsan ömrü uzatılır ama ölümsüzlük olmaz bence.

Örneğin bundan yıllar sonra bulunan teknoloji tüm hastalıkları iyileştirse, sizce ölümsüzlük mümkün olabilir mi? Yoksa ölümsüzlük hastalıklara çare bulunsa bile gerçek olamayacak bir şey mi?
olamaz

O zaman tehditvari konuşmayacaksın. Milletin canını sıkar, tehditvari konuşursan böyle cevabını alırsın işte. Cahil kibrinizle forumlarda ahkam kesmek kolay tabii.
Elbet göreceğiz kim cahil kim değil. Ben senin fikrini değiştiremem. Umarım pişman olmazsın.

Arkadaşlar, yaşından yüksek makale okumamış insanlara laf anlatamazsınız. Sallayın gitsin.
Olay makale değil aslında, bu konudaki iyi/kötü, mantıklı/mantıksız yorumda bulunan çoğu üye ömründe belki tek bir makale yüzü bile görmemiştir. Olay bunu gözetmeksizin, bilimi değil de dini kaynak tutan kişileri az buçuk da olsa ufuklarını genişletme sadedine davet etmek. Umursamıyorlar ise de saygı çerçevesi içerisinde konuyu artık rahat bırakmalarına ikna etmek. Olmuyor işte, maalesef. 😅

Madem bu kadar inatçısınız. Kanıt bulmaya çalışacağım. Kanıt bulamaz isem kabul, siz haklısınız.

Elbet göreceğiz kim cahil kim değil. Ben senin fikrini değiştiremem. Umarım pişman olmazsın.
"Ben senin fikrini değiştiremem." demissin de, ortaya biyolojik bir kanit sunmadan nasil fikirlerin degismesini bekliyorsun?

Ayeti mayeti bosver, bize neden olumsuzlugun mumkun olmadigi konusunda biyolojik bir sey soyle ki anlayalim derdin neymis, biliyorsan tabi.

Ekran Resmi 2021-03-05 17.17.34.png

Yahu önce tehditvari konuşup, sonra "Umarım pişman olmazsın." diye benim için acımayın.

Acınacak biri varsa onlar da sizsiniz ve umarım cahilliğinizin farkına varacak kadar dersinizi alırsınız.

Geri
Yukarı