OEM Key hem Pro hem Home sürümü ile çalışır mı?

Artyum

Femtopat
Merhaba arkadaşlar bende Windows 10 Pro kuruluydu ve Windows 10 Pro lisans anahtarı girince aktif oldu. OEM Key anakart gömüldü. Bugün Windows 10 Home kurdum ve etkinleştirmeye girdimde Windows dijital bir lisans etkinleştrildi yazıyor. Nasıl oluyor bu bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar bende Windows 10 Pro kuruluydu ve Windows 10 Pro lisans anahtarı girince aktif oldu. OEM Key anakart gömüldü. Bugün Windows 10 Home kurdum ve etkinleştirmeye girdimde Windows dijital bir lisans etkinleştrildi yazıyor. Nasıl oluyor bu bilen var mı?

O bende de olmuştu benim bilgisayarım Windows 10 Home idi ben değiştirip Windows 10 Pro yapmıştım ve lisans falan istemedi bu arada neden Pro'dan Home'a çevirdiniz millet Home'dan Pro'ya çevirir sizin ki biraz garip olmuş.

O bende de olmuştu benim bilgisayarım Windows 10 Home idi ben değiştirip Windows 10 Pro yapmıştım ve lisans falan istemedi bu arada neden Pro'dan Home'a çevirdiniz millet Home'dan Pro'ya çevirir sizin ki biraz garip olmuş.

Hocam şimdi bir şey soracağım size PC'de Windows 10 Home kurulu ve Windows etkinleştirildi yazıyor benden lisans falan istemez değil mi ileride? Windows Update falan yapıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal bir durum hocam.

Lisans anahtarı anakarta gömüldüğü için lisans Key'ini oradan almış.

Lisans anahtarı anakarta gömüldüğü için lisans Key'ini oradan almış.

Hocam çok garip değil mi ama o Key Windows 10 Pro'ya ait ama Home etkinleşiyor? Böyle kullandam sıkıntı çıkar mı şu an Home kurulu ve Windows etkinleştirdi diye gözüküyor ve Windows Update yapıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsi kanaatim sorun çıkmaz.
Bende yaşamıştım bu durumu Win 8.1'i CD'den kurmuştum Win 10'a formatladım Windows etkinleşti.

Yeni konular

Geri
Yukarı