OEM Key Satın Almak

FastFooD

Centipat
Windows 10 Pro 64 Bit OEM Key satın almak istiyorum. Şu an bilgisayarım crackli. Satın alacağım OEM keyi direkt girsem kabul olur mu? Yoksa format attıktan sonra OEM key ile mi etkinleştirmeliyim?

Ben Windows 10 sitesi üzerinden ISO dosyasını USB belleğime kurup indirmiştim. Daha sonra da OEM key ile etkinleştirdim. Crack olayı nasıl işler bilmiyorum. Imkanınız varsa Format ile baştan Windows kurup benim yaptığım gibi yapabilirsiniz. Ama dediğim gibi belki Cracklide de oluyordur tam bilmiyorum.

Ben Windows 10 sitesi üzerinden ISO dosyasını USB belleğime kurup indirmiştim. Daha sonra da OEM key ile etkinleştirdim. Crack olayı nasıl işler bilmiyorum. Imkanınız varsa Format ile baştan Windows kurup benim yaptığım gibi yapabilirsiniz. Ama dediğim gibi belki Cracklide de oluyordur tam bilmiyorum.
Orjinal iso dosyasından temiz bir kurulum yaptıktan sonra alacağınız keyi kullanın.
İso dosyasından formatla Windows kurup, kurduktan sonra keyi aktifleştirin.
Format atarak temiz kurulum yapın. Format sırasında zaten aktif edeceğiniz anahtarı gireceksiniz.
Teşekkür ederim hepinize. OEM keyi satın aldıktan sonra, temiz kurulum yapmak iyi olacak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı