[Öneri] 18 yaş altı moderatörlük başvuruları denenmeli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tibet Ulubey

Kilopat
Makaleler
24
Yer
İstanbul
18 yaş altı başvurular bence göz ardı edilmeyip denenebilir "Deneme Moderatör" olarak. Ancak gerçekten Sosyal'e katkısı olmuş birisi olmalı.
Gerçekten bilgisi olup ret yemeleri kötü oluyor.
Aslında yaptıklarını yine bazı moderatörler kontrol edilebilir. Bu sayede hem moderatör ihtiyacı giderilebilir.
Ancak yine bu kişilerin güvenilir olup olmadığı gözlemlenebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten 18 yaş altı moderatörler var bildiğim kadarıyla. Bazıları direkt kendileri söylemişti. O kriterin en çok dikkat edilen kriter olduğunu sanmıyorum.

Göz ardı edildiğini nereden biliyorsunuz? Değerlendirilmediğini hatta bugüne kadar 18 yaş altı moderatör olup olmadığını nereden biliyorsunuz?

Bildiğim kadarıyla ret yiyenler var hocam.
@Recep Baltaş @Emre C

Kriterleri karşılamıyorsa yaşı ne olursa olsun ret yer.

Burada kusura bakmayın ama biz kullanıcılara soracak değiller bence. Ben de zamanında moderatörlük yaptım. Başvurdum, kriterleri karşılıyordum ve seçildim. Ondan önce yaptığım bir başvuru reddedilmişti mesela.

Yönetim, moderatörlüğe kimi uygun görürse ve yine yönetimdekiler kiminle çalışmak isterse, o moderatör olur.

Hazırım,
alın beni!

Yeri geliyor, yaşı 16-17 ama benden kat kat daha olgunlarını da gördüm. Onlar illaki değerlendiriliyordur ancak bazı yaşı küçük arkadaşlarımız da aşırı sıkıntılı olabiliyor, onlar zaten kendini belli eder.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı