Öneri: Rehberlerde normal kullanıcılara düzenleme yetkisi getirilmeli

Öneri: Rehberlerde normal kullanıcılara düzenleme yetkisi getirilmeli.

• Oy verenlerin toplamı
    33
Makaleler
19
Yer
Çankaya, Ankara
Yaptığım rehberlerde güncellemeye ihtiyaç duyarken rapor atıyorum. Bu zaman kaybı ve moderatörlere ek yük bindiriyor. Önerim ise rehberleri rehber sahipleri düzenleyebilmeli. Yanlış bilgide veya güncellemede bunun işe yarayacağını düşünüyorum. Sadece düzeltilen/eklenen kısımlar ise moderatöre bildirim olarak gidecek, sorun yoksa düzenleme kabul edilecek. Yazım hatası veya sorun var (yanlış bilgi gibi.) İse moderatör düzenleyecek. Düzenleme sebebi zorunlu olarak belirtilmeli.

Örneğin:

Bu konuda düzenleme yapmak istediğimde yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani tamamen düzenleyecek kadar yanlış rehber yazıldıysa zaten o konu direkt silinmelidir veyahut yeni konu açıp hatasız üzerine düşünülerek yazılmalı. Adı üstünde rehber bu. Raporla düzenlemeler ufak tefek hatalar, eklemeler için.

Öneri için teşekkürler, bildiğim kadarıyla konu bazlı yetki verme yok XenForo'da. Bu yüzden ne yazık ki gelmesi mümkün görünmüyor.
Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim :). Konu kilitlenebilir o zaman.
Konuyu yeniden gündeme getirmek istiyorum.

Zararlı temizlik rehberi gibi bazı rehberlerde zamanla güncelleme gerekebiliyor. Bu sadece bu rehber değil çoğu rehberde gerekiyor. Raporladığımızda geç dönüt alıyoruz.

Yaptığım rehberlerde güncellemeye ihtiyaç duyarken rapor atıyorum. Bu zaman kaybı ve moderatörlere ek yük bindiriyor. Önerim ise rehberleri rehber sahipleri düzenleyebilmeli. Yanlış bilgide veya güncellemede bunun işe yarayacağını düşünüyorum. Sadece düzeltilen/eklenen kısımlar ise moderatöre bildirim olarak gidecek, sorun yoksa düzenleme kabul edilecek. Yazım hatası veya sorun var (yanlış bilgi gibi.) İse moderatör düzenleyecek. Düzenleme sebebi zorunlu olarak belirtilmeli.

Örneğin:

@Emre C

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı