Sizce Technopat kurallarına düzenleme getirilmeli mi?

Technopat kurallarına düzenleme getirilmeli mi?

• Getirilmeli

Oy: 48 44,4%
  • Böyle güzel.

Oy: 51 47,2%
  • Sadece şu kaldırılmalı... (Kaldırılmasını istediğini yazarsan sevinirim)

Oy: 9 8,3%

• Oy verenlerin toplamı
    108
@Anceph onu görmedim. Ancak bilgisayar üzerinden resim çekip telefona da atabilir. Alternatif çok, konu açacaksa da forum üzerindeki kurallara uymalı. Yapacak başka bir şey yok. Düzgün anlaşılır bir konu olmalı ki üyeler de yardımcı olabilmeli.
Katılıyorum. Yardım almak istiyorsan o kadarcığını da yapıver.
Hocam korsana hayır ama ülkemizdeki bütçesi olmayan insanlarımız ne yapacak😑😑😑
Eğer izin verilirse bu yasal olmaz. Özellikle Technopat Sosyal gibi 100000'lerce insanın kullandığı bir platformda. Serbest olursa 1-2 uygulama değil tüm uygulamalar korsan paylaşılır o zaman ve bu bir suç. Bunu kendiniz halletmelisiniz.

@yusufklncc iki üç adımı yapmıyorlar, sonra konular düzensiz olunca da yardım alamıyor. Sonra Technopat aktifliği bitti mi soruma niye cevap alamıyorum tarzı konular çıkıyor ortaya :D

Moderatörlerin raporları inceleme/işleme/değerlendirme şekli incelenmeli ve işini düzgün yapmayan moderatörler görevden alınmalı. Kurallar yerinde ancak uygulanmıyor veya moderatör(ler) keyfine göre iş yapıyor.
Aldığım saçma cezalar mı dersin, raporlarımın görmezden gelinmesi mi dersin...

Forum bu haliyle çok güzel, forumun düzeni için yetkililer hep görev başında. Raporlara falan anında cevap veriyorlar, hepsine teşekkürler.

Katılıyorum. Yardım almak istiyorsan o kadarcığını da yapıver.

Eğer izin verilirse bu yasal olmaz. Özellikle Technopat Sosyal gibi 100000'lerce insanın kullandığı bir platformda. Serbest olursa 1-2 uygulama değil tüm uygulamalar korsan paylaşılır o zaman ve bu bir suç. Bunu kendiniz halletmelisiniz.

Haklısınız hocam eğer önü açılırsa bu konunun Türkiye'deki paralı oyun veya paralı uygulama satışları yüksek bir oranda düşer bu da Technopat'ın mahkemelik olması'na sebep olur kimsede bunu istemez.

Arkadaşlar konuyu açmam ile beraber ceza yediğim için mesaj atamadım.

@Anceph onu görmedim. Ancak bilgisayar üzerinden resim çekip telefona da atabilir. Alternatif çok, konu açacaksa da forum üzerindeki kurallara uymalı. Yapacak başka bir şey yok. Düzgün anlaşılır bir konu olmalı ki üyeler de yardımcı olabilmeli.

Hocam bilgisayardan telefona aktarmayı bende biliyordum bu arada ekran fotoğrafı almayı da biliyorum ama fotoğraf gayet net ve benim o an acil o sorunu çözmem gerekmekteydi ve data transfer kabla o anda elimde yoktu.

Forum bu haliyle çok güzel, forumun düzeni için yetkililer hep görev başında. Raporlara falan anında cevap veriyorlar, hepsine teşekkürler.

Günün yaklaşık 2-3 saatini Technopat üzerinde geçiriyorum ve açtığım konuların bazılarında sorun olmadığı doğru yazdığım halde sürekli uyarı yiyorum 13 tane uyarım oldu ve 2022 de katıldım. Daha öncesinde kuralların sıkı olduğu hakkında bilgim var.

Kurallara değil de moderasyon ekibine düzenleme gelmeli. Kendi manevi ve siyasi görüşlerine ceza vermeyi acilen bırakmalılar.

Katılıyorum. Bu arada konuyu yanlış algılamayın kurallar kaldırılmalı demiyorum sadece düzenleme getirilmeli moderotörler her konuda uyarı atıyorlar kendi görüşlerinde göre. Ve Türkçede "moderasyon" diye bir kelime olmadığını biliyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı