Öpüştüğüm kız, arkadaşımın kardeşi çıktı

Dün konserde bir tane kızla tanıştım. Biraz takıldık öpüştük kız benim arkadaşımın kardeşiymiş. Sonradan öğrendim. Çocuk spordan arkadaşım çocuğa ne diyeceğim? Akıl verin baylar. Çocuğa söylemem lazım yoksa konserde gören arkadaşı söyleyecek.
Mesajla aramayla olmaz pek çağır dışarı de kardeşim böyle böyle ya dayağını yer oturursun (muhallebi çocuğu falan demişsin de abilik damarı tutarsa farklı bir şey çıkabilir içinden) ya da ellemez :D
Ha kızla olur diyorsan dayak yememe ihtimalin daha yüksek konuyu ona göre evriltirsin.

Yok kız öptü elit muhallebi çocuğu öyle namus falan değil de ayıp olacak yine de
Valla bu cümleden bile sizin ne tür bir kafa yapısına sahip olduğunuz belli oluyor. Konserden sonra ''Oluummm bir kız düşürdüm ööfffhhh'' diye bir muhabbet de yaptınız mı? Yazık.

Adam gibi gidin arkadaşınızla konuşun böyle böyle bir kızla tanıştım senin kardeşinmiş yanlış anlaşılmak istemem haberin olsun diye.

Hocam bir kızın hayatını kısıtlamak için kullanılıyorsa elbette çok yanlış. Ancak bunu görmezden de gelemeyiz öyle değil mi?

Evet, bu ancak şöyle olabilir. Birisi kız kardeşinize ilgi gösterir kız kardeşiniz istemediği halde rahatsız eder o zaman gerekeni yaparsınız. Fakat kız kardeşiniz adına kiminle ne konuşacağına kadar karışmak için namus diyorsanız o çok kötü yani.

Evet, bu ancak şöyle olabilir. Birisi kız kardeşinize ilgi gösterir kız kardeşiniz istemediği halde rahatsız eder o zaman gerekeni yaparsınız. Fakat kız kardeşiniz adına kiminle ne konuşacağına kadar karışmak için namus diyorsanız o çok kötü yani.
Hocam burda sıkıntı kız değil abisinin yakın arkadaş olması öyle düşünmeyin.
Kimse işin namusunda değildir şuan konudaki :D

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı