Kız arkadaşımın olmasını çok istiyorum

Arkadaşlar ben 10. sınıfa gidiyorum konu şu benim hiç kız arkadaşım yok. Kız arkadaşım olmasını çok istiyorum, çok kafaya takıyorum. Bu arada kız arkadaştan bahsettiğim sevgili değil, normal kız arkadaş. Mesela bir erkekle bir kızı görünce moralim bozuluyor ve kendimi ezik hissediyorum "benim neden kız arkadaşım yok?" diye düşünüyorum. Bilmiyorum ergenlikten de olabilir ama bunu engelleyemiyorum. Büyük ihtimalle bunun altına gülücük atacaksınız ama elimde değil artık psikolojimin bozulduğunu düşünüyorum.
Not: Başlığa sevgili yazmışım kız arkadaş olacak.

Bende 10. sınıfa gidiyorum ama benim sevgilim yok utangaç insanım ama kız nasıl tavlanır biliyorum ergenlikten midir bilmiyorum ama bu durumu aşırı derecede kafama takmış durumdayım en çok istesiğim şeylerden biri beni seven bir sevgilimin olması.

Bir erkeğin yanında kız gördüğünde moralin bozuluyorsa kompleks yapmışsın demektir bu iyi bir şey değil, sadece rahat ve özgüvenli ol kimseye de hadi arkadaş olalım deme zamanla olacaktır zaten. Önemli olan sendeki şeyleri görmeleri. Kompleksli düşüncelerden uzaklaş.

Bir erkeğin yanında kız gördüğünde moralin bozuluyorsa kompleks yapmışsın demektir bu iyi bir şey değil, sadece rahat ve öz güvenli ol kimseye de hadi arkadaş olalım deme zamanla olacaktır zaten. Önemli olan sendeki şeyleri görmeleri. Kompleksli düşüncelerden uzaklaş.

İşte tam olay bu moralim bozuluyor.

Geri
Yukarı