Kız arkadaşımın olmasını çok istiyorum

Nereden açıldı şu okullar yahu. 10 konudan 5'i "Ssvgilim yok" başlığında açılıyor. Bizim ne yapmamızı bekliyorsunuz anlamadım. Kız mı bulalım size?

Git sevdiğin kızla konuş bu kadar basit bir şeyi vatan meselesine dönüştürüp kasmaniza gerek yok. En fazla olmaz ucunda ölüm yok.

Ohooo, daha ne kadar göreceğiz bu konulardan daha yeni "Sevgilim yok" adlı bir konudan çıktım, gereksiz bu işler sınavlarına çalış, hazırlan, 3 yıl sonra üniversite kazanamadım diye ağlama.

Ben de liseye geçtiğimden beri evlenebileceğim kızı arıyorum, zaten yaşıtlarımdan erken olgunlaştığımdan dolayı da hep dışlanıyorum. Nedense şimdiden iş bulup sevdiğim bir kız ile evlenme hayalleri kuruyorum.

Millet nasıl tavsiye verelim demiş. Al sana tavsiye:
-Sınıfta yada okulda yalnız takılan, tenefüslerde yerinden kalkmayan kızlar vardır ya (bizim okulda onlarca var arkadaşımın gelmediği gün hepsiyle takılmış sohbet etmiştim.) Sınıftan olursa daha iyi olur. Whatsapp'den yazman iyi olabilir yada İnstagramını al. Çok istiyorsan yaparsın çok zor bir şey olmasa gerek.

Arkadaşlar ben 10. sınıfa gidiyorum konu şu benim hiç kız arkadaşım yok. Kız arkadaşım olmasını çok istiyorum, çok kafaya takıyorum. Bu arada kız arkadaştan bahsettiğim sevgili değil, normal kız arkadaş. Mesela bir erkekle bir kızı görünce moralim bozuluyor ve kendimi ezik hissediyorum "benim neden kız arkadaşım yok?" diye düşünüyorum. Bilmiyorum ergenlikten de olabilir ama bunu engelleyemiyorum. Büyük ihtimalle bunun altına gülücük atacaksınız ama elimde değil artık psikolojimin bozulduğunu düşünüyorum.
Not: Başlığa sevgili yazmışım kız arkadaş olacak.

Hocam sınıfınızdaki yakın olmak istediğiniz kıza iyi davranın Instagram'dan muhabbet açın olursunuz gayet kolay bir şey bu neden bu kadar kafaya taktınız ki.

Kardeşim sürü psikolojisine kapılma onların var diye senin olmasına gerek yok olacağı varsa olur zaten sınıfta okulda böyle anlaşabildiğin konuşabildiğin biri vardır yoksa bile olur konuşmayı arttırırsın mesaj atarsın arada bayağı kaynaşırsanız dışarıda takılırsınız vs. unutma tekrar ediyorum sürü psikolojisi içindesin onların var benim de olsun istiyorsun bu bir zorunluluk mu? Hayır çevrende 2-3 dost edin yeter.

Geri
Yukarı