ÖSYM başvuru fotoğrafını değiştirme

Merhaba,
ÖSYM sınavı için başvuru yapacağım ama kimlikteki fotoğraf çok eski, 12 yaşımdaki fotoğraf. Sanırım bu fotoğrafı değiştirmem gerekiyor bunun için 20.03.2023 tarihine randevu aldım. Sınav son başvuru günü 23.03.2023 acaba yetişir mi?

Ya şimdi başvuru yapsam yaparım da TC'deki fotoğrafı alıyor ve TC'de ki fotoğraf eski, bu yüzden endişe duyuyorum. Acaba şimdi başvuru yapsam pazartesi kimlikteki fotoyu değiştirdiğim zaman başvurudaki fotoğrafta güncellenir mi?

Ya şimdi başvuru yapsam yaparım da T.C.'deki fotoğrafı alıyor ve T.C.'de ki fotoğraf eski, bu yüzden endişe duyuyorum. Acaba şimdi başvuru yapsam pazartesi kimlikteki fotoyu değiştirdiğim zaman başvurudaki fotoğrafta güncellenir mi?

Fotoğrafı değiştirmene gerek yok ki sırf YKS için yapıyorsan.

Bir arkadaşım var demişti ama bunla ilgili pek bir şey bulamadım. Fotoğraf değiştirmeme gerek yok mu? Şuan başvuruda 12 yaşımdaki resmim var ve pek benzemiyoruz bu şahısla :p

Hocam yetişmezse geç başvuru tarihinde de başvurabilirsiniz, geç başvuru 27 Mart ile 3 Nisan arasında. Tek dezavantajı biraz daha fazla para alıyorlar diye biliyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı