Övgü botu ban sebebi mi?

Everythink

Hectopat
Arkadaşlar oyun bulmamaya basladi, 10 dakika da bile bulmuyor. Güven faktörün düşukmus övgü botu alırsam yükselir gibi şeyler dedi arkadaşım. Bende bu yüzden övgü satın alacağım, ban yer miyim? Güven faktorum artar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ban yemezsin ama bir işe de yaramaz arkadaşın dediği gibi.

Güven Faktörü'mü iyileştirmek için ne yapmalıyım?
Güven Faktörü'nü iyileştirmenin tek yolu, olumlu bir CS:GO ve Steam topluluğu üyesi olmaktır. Güven Faktörü eşleştirmesi ayarlanmaya devam edecek; ancak tüm oyuncuların kendi eşleştirme tecrübelerini iyileştirmek için tek yapması gereken, CS:GO ve Steam oyunlarını kurallar çerçevesinde oynamaya devam etmek. Daha fazla oyuncu oynadıkça, sistem daha fazla bilgiye sahip olacak ve sistemin kimin kiminle eşleşeceğine karar vermesi o kadar kolaylaşacak.

Ya ama artıyor diyorlar birkaç video da izledim Hileciler özellikle çok alıyormuş yükselsin diye faktörleri ise yaramaz mı cidden :(
O zaman herkes hile alsın güven faktörünü yükseltip yıllarca oyunu ve oyuncuları sömürsün sence mantıklı mı?
Güven faktörünü görebildiğin bir sistem bile yok Valve tarafında. Hoş bunu yükseltebileceğini söyleyen kişiler 3. parti yazılımla yükseltmeyi düşünüyorlar fakat nerden biliyorlar yükseldiğini? Önce o kişilere bunları sormak lazım hizmeti almadan önce :)

Yükseltebilirsin tabii ki, yukarıdaki mesajda cevaplamıştım. Sadece oyun kurallarına göre hareket edip toksik bir oyuncu olmayarak güven faktörünü düzeltebilirsin.

O zaman herkes hile alsın güven faktörünü yükseltip yıllarca oyunu ve oyuncuları sömürsün sence mantıklı mı?
Güven faktörünü görebildiğin bir sistem bile yok Valve tarafında. Hoş bunu yükseltebileceğini söyleyen kişiler 3. parti yazılımla yükseltmeyi düşünüyorlar fakat nereden biliyorlar yükseldiğini? Önce o kişilere bunları sormak lazım hizmeti almadan önce :)

Yükseltebilirsin tabii ki, yukarıdaki mesajda cevaplamıştım. Sadece oyun kurallarına göre hareket edip toksik bir oyuncu olmayarak güven faktörünü düzeltebilirsin.

Sorun şurada ki maça giremiyorum bazen 20dk bile beklediğim oluyor sonra sonuç ne bir oyuna giriyorum bitiyor bir daha maç bulmuyor bile şu an kıpkırmızı çok raport mu yedim o kadar iyide oynamıyorum.

Ben bet sitelerine giriş yaptığımda kırmızıya düşüyordu güven faktörü. O tarz sitelere giriş yaptın mı son zamanlarda?

Geri
Yukarı