Övgü botu ban sebebi mi?

Arkadaşlar şok oldum bu ne? Biri bana raport botu mu atmış ya bu kadar düşük olmasının imkanı yok kaç senedir CS oynuyorum ilk defa gördüm böyle bir şey yardımcı olun delireceğim ya VAC mı yiyeceğim şimdi @dgknbzglu

1683122612042.png

Faceitfinder sitesindeki "Trust level" Valve sunucularındaki güven faktörünle bir değil. Onların kendi algoritmalarına göre hazırladığı güven seviyesidir. Faceit'te belli zaman geçirdikten sonra zamanla düzelebilir.

Ekstra olarak hesabının gizli olması vb. etkenler de güven seviyeni düşürebilir.

1683124339986.png

Arkadaşlar şok oldum bu ne? Biri bana raport botu mu atmış ya bu kadar düşük olmasının imkanı yok kaç senedir CS oynuyorum ilk defa gördüm böyle bir şey yardımcı olun delireceğim ya VAC mı yiyeceğim şimdi @dgknbzglu

Eki Görüntüle 1764802

Bir arkadaşınla gir eğer ki maç arattığınızda chat te bir uyarı çıkıyorsa arkadaşına senin TF gg demektir ben böyle anlıyorum onun dışında sık sık maç atman ve hile ya da toxiclik yapmaman lazım arkadaşına vurmam bile bazen etkiliyor. Benim arkadaşım da aynı durumu yaşıyor biz uğraşmamak için direk yeni hesap aşacaz arkadaşıma ama dene dediğimi bir de. Bir de TF öğrenmenin bir teorisi daha var. Maç arama bölümünde ne kadar az insan çıkıyorsa o kadar kötü bir TF var demektir ben bunu denedim doğru gibi.

Bir arkadaşınla gir eğer ki maç arattığınızda chat te bir uyarı çıkıyorsa arkadaşına senin TF GG demektir ben böyle anlıyorum onun dışında sık sık maç atman ve hile ya da toxiclik yapmaman lazım arkadaşına vurmam bile bazen etkiliyor. Benim arkadaşım da aynı durumu yaşıyor biz uğraşmamak için direk yeni hesap aşacaz arkadaşıma ama dene dediğimi bir de. Bir de TF öğrenmenin bir teorisi daha var. Maç arama bölümünde ne kadar az insan çıkıyorsa o kadar kötü bir TF var demektir ben bunu denedim doğru gibi.

Cok az çıkıyor bazen 4 bazen 1

Sorun şurada ki maça giremiyorum bazen 20dk bile beklediğim oluyor sonra sonuç ne bir oyuna giriyorum bitiyor bir daha maç bulmuyor bile şu an kıpkırmızı çok raport mu yedim o kadar iyide oynamıyorum.

Vallahi arkadasim oyuna ilk basladigimda bende 20 dakika bekliyordum simdi 2dk bekliyorum Max hemen buluyor.

Vallahi arkadasim oyuna ilk basladigimda bende 20 dakika bekliyordum simdi 2dk bekliyorum Max hemen buluyor.

3 senedir oynuyorum ilk defa oldu can sıkıyor artık ya.

3. dakıkada buldu bu sefer güven faktörüm yükseliyor galiba bir şey soracağım birkaç kişi seni repledim falan dedi overwatcha mı düştüm öyle oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı