Övgü botu ban sebebi mi?

Yakın zamanda banlanman dileğiyle.
Neden böyle bir şey diyorsun? Hile mi kullandım?
Adam hile kullanmamış. Cs hiç oynamadın ya da silver falansın. Güven faktörünü düşüren kişi/kişiler VALVE değil karşısına gelen kişiler.
Aynen hocam, ben genel olarak şuan rankım silindiği için "smurf" pozisyonunda kaldım ve MG ranklar ile eşleştiriyor, sürekli rapor ve küfür yiyorum. Nasıl arttıracağım güven faktörümü hiçbir bilgim yok.
Övgü botu kullanarak güven faktörünü muhtemelen daha da düşürdün, fark ettin mi bilmem ama güven faktörü düştüğünde karşına gelenlerin de çoğu övgü botu kullanmış insanlar oluyor.
Yükseltmek için mail atabilirsin:
Q: I suspect that I have a low Trust Factor because the quality of my matches is poor. What can I do about this?
A: Send us an email at [email protected] with the subject
Teşekkürler. Mail atmıştım, tekrar atıyorum. Umarım düzelir, başka yapabileceğim bir şey var mı?

Güven faktörüne nerden bakıyoruz dostlar?
Aynı lobide arkadaşlarla giriyorsan eğer sana yazmaz ama onlarda yazar işte eğer güven faktörün düşükse. Kendin bakamazsın yani. XXXX oyuncunun güven faktörü sizinkinden düşük olduğu için (Sarı olunca yazıyor), XXXX oyuncunun güven faktörü sizinkinden çok daha düşük olduğu için (Kırmızı olunca yazıyor) diğer oyunculara chatte bildirim veriyor.

Onun dışında övgü botu ban sebebi değildir. Yazılımı kullanan sonuçta kendisi değildi. Kendisi olsa bile ban yemez. Bende zamanında kendi övgü botumu yapıp kendimde kullandım sırf zevk olsun uğraş çıksın diye. Ayrıca her seferinde yeni yeni övgüler alarak güvenlik faktörü yükseltemezsin. Boş yere bot hizmetlerine her seferinde ödeme yapma yani. (Mesajı çok önce yazdımda internetten çok geç gitmiş yeni farkettim).

Aynı lobide arkadaşlarla giriyorsan eğer sana yazmaz ama onlarda yazar işte eğer güven faktörün düşükse. Kendin bakamazsın yani. XXXX oyuncunun güven faktörü sizinkinden düşük olduğu için (Sarı olunca yazıyor), XXXX oyuncunun güven faktörü sizinkinden çok daha düşük olduğu için (Kırmızı olunca yazıyor) diğer oyunculara chatte bildirim veriyor.

Onun dışında övgü botu ban sebebi değildir. Yazılımı kullanan sonuçta kendisi değildi. Kendisi olsa bile ban yemez. Bende zamanında kendi övgü botumu yapıp kendimde kullandım sırf zevk olsun uğraş çıksın diye. Ayrıca her seferinde yeni yeni övgüler alarak güvenlik faktörü yükseltemezsin. Boş yere bot hizmetlerine her seferinde ödeme yapma yani. (Mesajı çok önce yazdımda internetten çok geç gitmiş yeni farkettim).
Sağ ol hocam, bir daha yapmayayım. Güven faktörümün düşmesinde şu etkili olabilir mi? Oyun bütünlüğünü her oyuna girişim de doğrula diyorum ama her seferinde 2 dosya eksik, 1 dosya eksik diye indirme yapıyor bugün 5 kere denedim hepsinde indirdi. Acaba bu da bir sebep mi?
Bak şimdi övgü ve report botu kullanma fikri geldi aklıma... Çık aklımdan :D.
Tek seferlik kullanabilirsin :D

Sağ ol hocam, bir daha yapmayayım. Güven faktörümün düşmesinde şu etkili olabilir mi? Oyun bütünlüğünü her oyuna girişim de doğrula diyorum ama her seferinde 2 dosya eksik, 1 dosya eksik diye indirme yapıyor bugün 5 kere denedim hepsinde indirdi. Acaba bu da bir sebep mi?
Yani dosya bozuk diyorsa harddisk veya SSD'de bir problem olabilir eğer her seferinde yapıyorsa. Ama bununla ilgili bir şey olduğunu sanmam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı