Övgü Boost ban sebebi mi?

logar

Centipat
Öncelikle merhaba arkadaşlar ben, bynogame üzerinden öbgü Boost'u aldım sanırım bottu onlar 200/200/200 olmak üzere sadece görünüş için yaptım düşük değildi banlanma söz konusu olabilir mi acil bilen herkes yazabilir mi hesapta değerli şeyle var ... Çok korkuyorum bakın hesabımı parayla seçkin oldum yeni hesap açmak üzereyim ve ban yersem sonsuza kadar mı
(CS:GO)

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba arkadaşlar ben, bynogame üzerinden öbgü Boost'u aldım sanırım bottu onlar 200/200/200 olmak üzere sadece görünüş için yaptım düşük değildi banlanma söz konusu olabilir mi acil bilen herkes yazabilir mi hesapta değerli şeyle var ...

Arkadaşlar neden böyle saçma işlere girip boşa para veriyorsunuz ki ha 10 övgü ha 100 ha 1000 ne fark eder ban yer misin bilmiyorum da 3 parti yazılım sonuçta belli olmaz.

Öncelikle merhaba arkadaşlar ben, bynogame üzerinden öbgü Boost'u aldım sanırım bottu onlar 200/200/200 olmak üzere sadece görünüş için yaptım düşük değildi banlanma söz konusu olabilir mi acil bilen herkes yazabilir mi hesapta değerli şeyle var ...

Ban sebebi değil bilmeden kimse yorum yapmasın hiçbir şey olmaz oynamaya devam et sen.

Bynogameden bende övgü Boost'u aldım ama ben bir şey indirmedim sadece bir sunucuya bağlandım ve övgü geldi. Bu olalıda 6 ay oldu bir sıkıntı yaşamadım programla yapıyorsan VAC yiyebilirsin ama uzaktan sadece benim yaptığım gibi bir sunucuya bağlanıyorsan en fazla övgün silinir bence.

Geri
Yukarı