Övgü botu ban sebebi mi?

Ya ama artıyor diyorlar birkaç video da izledim hileciler özellikle çok alıyormuş yükselsin diye faktörleri ise yaramaz mı cidden :(

Alakası yok kanka övgü botu işe yarıyor faktörün iyileşiyor hilecilerde karşısına hile gelmesin diye alıyor hep alabilirsin çok makul bir fiyatı yok zaten.

Davet ettiklerimde hile çıkıyor ve 3 4 kişi anca gozukuyor.
Güven fakötrünüz kırmızı, sanırsam hile ya da üçüncü parti yazılım kullandınız. Hayır demekle falan uğraşmayın zira artık hile kullanmadan kırmızı faktöre düşmek imkansıza yakın. O hesaptan bir hayır gelmez artık, yeni bir hesap alın. İsterseniz çabalayabilirsiniz fakat en az 1.5 ayınızı alır ve muhtemelen de üçüncü parti yazılım kullandığınız için hesabınız bir ay içince banlanacak.

Güven fakötrünüz kırmızı, sanırsam hile ya da üçüncü parti yazılım kullandınız. Hayır demekle falan uğraşmayın zira artık hile kullanmadan kırmızı faktöre düşmek imkansıza yakın. O hesaptan bir hayır gelmez artık, yeni bir hesap alın. İsterseniz çabalayabilirsiniz fakat en az 1.5 ayınızı alır ve muhtemelen de üçüncü parti yazılım kullandığınız için hesabınız bir ay içince banlanacak.

Ne yaptın ya ağzından bir beni mutlu edecek şey çıkmadı 3. Parti bir yazılım kullanıyorum evet doğru Ama CS ile ilgili değil o da buff bunun dusurecegini sanmıyorum aksi halde de ne hile kullandım ne başka bir şey yavaş yavaş oyunu hızlı bulmaya başladı zaten.

Geri
Yukarı