Öz güvenim sıfır ne yapmalıyım?

canarx

Centipat
Arkadaşlar merhaba ben çirkin olduğumu düşünüyorum sürekli ortalama bir düzeyin en altında bir tipim var gibi görüyorum böyle bir şeyi arkadaşlarımla paylaştığımda yok öyle bir şey diye geçiştiriyorlar ama ben inanmıyorum bana yardımcı olabilecek objektif olarak tipimi yorumlayacak biri bana yardımcı olabilir mi ona göre yol çizmek istiyorum artık.

Arkadaşlar merhaba ben çirkin olduğumu düşünüyorum sürekli ortalama bir düzeyin en altında bir tipim var gibi görüyorum böyle bir şeyi arkadaşlarımla paylaştığımda yok öyle bir şey diye geçiştiriyorlar ama ben inanmıyorum bana yardımcı olabilecek objektif olarak tipimi yorumlayacak biri bana yardımcı olabilir mi ona göre yol çizmek istiyorum artık.

Spora başla düzgün ve sağlıklı beslen 8 saat uykunu al derslerine çalış öz güven problemin kalmayacak.

Tip dediğiniz şey model olmayacaksanız hiçbir şey getirmiyor. Her şey ağzınızın laf yapmasında bitiyor, çok fazla tipinizi düşünüyorsanız spora başlayın vücut yapın, bahane ile sağlıklı da beslenmiş olursunuz. Ek olarak giyiminize de dikkat edin abuk sabuk şeyler giymeyin.

Tip dediğiniz şey model olmayacaksanız hiçbir şey getirmiyor. Her şey ağzınızın laf yapmasında bitiyor, çok fazla tipinizi düşünüyorsanız spora başlayın vücut yapın, bahane ile sağlıklı da beslenmiş olursunuz. Ek olarak giyi minize de dikkat edin abuk sabuk şeyler giymeyin.

Hocam her şeyi uyguluyorum ya, yine de bilmiyorum her şeyi eksik hissediyorum.

Tip dediğiniz şey model olmayacaksanız hiçbir şey getirmiyor. Her şey ağzınızın laf yapmasında bitiyor, çok fazla tipinizi düşünüyorsanız spora başlayın vücut yapın, bahane ile sağlıklı da beslenmiş olursunuz. Ek olarak giyi minize de dikkat edin abuk sabuk şeyler giymeyin.

Hocam deniyorum elimden geleni şimdilik zaten öğrenciyim

Yüzün sivilceliyse elinle yüzüne dokunma yastık kılıfını 4 günde 1 değiştir.
yok hocam özelden gönderebilirim yorumlamak isterseniz

Sırf yüzünü beğenmiyorsun diye kendini diğer insanlardan küçük görme. Öz güven sahibi olmanın en önemli basamaklarından biri kendini diğer insanlardan düşük görmemektir, ki değilsin zaten.

Emin ol, bir şeyler başardığın zaman insanlar senin tipini değil, başarını umursayacaktır. Bill Gates çok mu yakışıklı? Bana göre hayır ama insanlar onun tipini değil başarısını konuşuyorlar. Bugün seçimlerde insanlar kendi ideallerine uyanlara oy veriyor, yakışıklı olanlara değil. Tipin, senin özgüvenini zedelememeli. Çirkin olman hiçbir şeyi başarmana engel değil. Moda işleri hariç :)

Geri
Yukarı