Öz güvenim sıfır ne yapmalıyım?

canarx

Centipat
Arkadaşlar merhaba ben çirkin olduğumu düşünüyorum sürekli ortalama bir düzeyin en altında bir tipim var gibi görüyorum böyle bir şeyi arkadaşlarımla paylaştığımda yok öyle bir şey diye geçiştiriyorlar ama ben inanmıyorum bana yardımcı olabilecek objektif olarak tipimi yorumlayacak biri bana yardımcı olabilir mi ona göre yol çizmek istiyorum artık.

Konfor alanından çıkın. Yeni insanlarla tanışın, yeni şeyler keşfedin ve atılgan olun. Tek rakibiniz kendiniz olsun, kaydettiğiniz ilerleme size özgüven sağlayacaktır.

hocam her şeyi uyguluyorum ya yinede bilmiyorum herşeyi eksik hissediyorum
Bende yaşıyorum çözümü kafada bitiyor başka bir şey değil bitirdin mi dersen hayır bitiremedim. Hoşlandığım kız kendisi gayet iyi olduğunu söylediği zamanlar da bile yok yalan söylemene gerek yok vs gibi darlardım kızı o kadar ileri seviye benimki lise den sonra biter diyolardı lise biteli kac yıl oldu bitmedi. Sana verebileceğim en iyi tavsiye kendini ondan ibaret görmemen tipin kötü değildir de öyle olsa bile değiştirebileceğin bir şey değil sende oyunu değiştir kendini geliştir bir şeyler başarmanın öz güveni cok farklı:D

Arkadaşlar merhaba ben çirkin olduğumu düşünüyorum sürekli ortalama bir düzeyin en altında bir tipim var gibi görüyorum böyle bir şeyi arkadaşlarımla paylaştığımda yok öyle bir şey diye geçiştiriyorlar ama ben inanmıyorum bana yardımcı olabilecek objektif olarak tipimi yorumlayacak biri bana yardımcı olabilir mi ona göre yol çizmek istiyorum artık.
Hocam profil fotoğrafınızda Tyler Durden var ama nasıl olacak :).

Hocam çoğu kişi demiş zaten. Bunları da yaptınız yine öz güvensiz hissediyorsanız, ar damarı çatlamış, çok sosyal ve çok atılgan bir arkadaşınızla çok vakit geçirin. Denendi onaylandı.

Geri
Yukarı