Özel Hayata Müdahale Edenler için ne Yapılabilir?

@Little Bobby

BB.png

Artık Facebook'mu kaldı ? Dondur gitsin. İlla kullanacağım diyor isen, sohbeti kapat ve gelen mesajları sessize al. Ya da okuma keyif senin. Sen tepki verdikçe eğleniyor onlar, sen takmadıkça sıkılacaklar ve bırakacaklar. (y)

Artık Facebook'mu kaldı ? Dondur gitsin. İlla kullanacağım diyor isen, sohbeti kapat ve gelen mesajları sessize al. Ya da okuma keyif senin. Sen tepki verdikçe eğleniyor onlar, sen takmadıkça sıkılacaklar ve bırakacaklar. (y)
Ben tepki vermeyince başları belaya giriyor. Onların koruyucusuyum. O adamlardan o kadar soğudum ki, isterlerse gerçekten pişman olup, iyi davranmaya kalksınlar yine de affetmem. Böyle büyük hatalardan sonra ben kimseyi affetmem ve heleki kızların olduğu ortama girenleri hele hiç.

Çare olarak tanimadiginiz kisilerle konusmayin. Sorun cozulur. Ne de olsa sanal ortam. :)
Peki ya aşırı aşık olduğum bir kız varsa? Ve o kız daima beni dinleyen biri ise fakat psikolojik sorunları çok olduğundan, aşırı saf ve çabuk insanlardan etkilenen biri ise ne olacak?... Koruması zor.

Reel hayatta özellikle yakın ve samini olduğun kişiler varsa onların numarasını al Whatsapp'ta konuş. Sosyal medyada konum vs. şeyler paylaşma. Facebookta 18 yaşından küçüksen kafana göre kimse mesaj atamıyor. Kısacası iş sende bitiyor. Engellesende illa karşına çıkıyor. Takma geç uğraşnaya değmezler.

Peki ya aşırı aşık olduğum bir kız varsa? Ve o kız daima beni dinleyen biri ise fakat psikolojik sorunları çok olduğundan, aşırı saf ve çabuk insanlardan etkilenen biri ise ne olacak?... Koruması zor.
Onun hesabina gir ve mesaj ayarlari ve arkadas ekleme ayarlarini sadece arkadasimin arkadasi olarak ya da hic kimse diye bir ayar vardi oyle yap. Cok saf oldugu icin girmene izin verir herhalde. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı