Özel Mesaj Limiti 500 Olmuştur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Recep abi dövelim mi arkadaşı :D Bu arada benim için sorun teşkil etmiyor ve çok daha iyi oldu diyebilirim. Hatta bazı arkadaşlar 1.000 yapılsın demiş ve olabilir de. Ama bu sefer de gerçekten ihtiyacı olan çok zorlanabilir. Her ne kadar mobilden sınır falan işlemese de...

Neyse kısacası hayırlı olsun. Ne diyelim :D

Sen bir denesene herkese özel mesaj gönder. 2500 mesaj sınırı olacak mı merak ediyorum. :D Tüm forum üstüne çullanır herhalde... :D :D

Hayırlı olsun. Vallahi bana göre bu özel mesaj gereksiz birşey. Zaten bütün soruları cevaplıyoruz.

Sen bir denesene herkese özel mesaj gönder. 2500 mesaj sınırı olacak mı merak ediyorum. :D Tüm forum üstüne çullanır herhalde... :D :D

İstersen sana özel koysunlar :D Bu arada mobil plartformda TapaTalk ile girince sınır de-aktif kalıyor. Mesela bugün bana mesaj sayısı 10 olan biri mesaj attı işlemci - e.kartı konusunda :D TapaTalk'ta sınırın işlemediğini Recep abi'de kendisi söyledi diyenler var ama görmediğim için şahitlik edemem.

Bana kalırsa mesaj sayısı düşük olanlar mesaj atsa bile cevaplamak suçtur. Kısaca yardım ve yataklıktan 1 gün ceza.

Yada özel mesaj limitini doldurmadan mesaj atanlar için 1 gün ceza. Neden olmasın ki :D

Özel mesaj limiti olmasa Recep Abi'nin durumunu düşünemiyorum :)
Zaten 3 konudan biri Recep Abi diye başlıyor.

Bana kalırsa mesaj sayısı düşük olanlar mesaj atsa bile cevaplamak suçtur. Kısaca yardım ve yataklıktan 1 gün ceza.

Yada özel mesaj limitini doldurmadan mesaj atanlar için 1 gün ceza. Neden olmasın ki :D

Abi e o zaman en az 10 gün içerideyim. Olmadı ama bu :D Çünkü daha bugün biriyle görüştüm ve adam ben yazdığım gibi saniyesinde cevap veriyor ..

- - - Güncellendi - - -

Özel mesaj limiti olmasa Recep Abi'nin durumunu düşünemiyorum :)
Zaten 3 konudan biri Recep Abi diye başlıyor.

Aslında belli başlı üyelere özel mesajı açsın geri kalanına engellesin. Öyle daha mantıklı olur gibi geliyor.. :)

Herhangi birinin yaptıkları nedeniyle mesaj sayısını 600'e çekmek saçma değil mi? :)

Foruma girenler özel mesaj yapabilmek için mi giriyor? O duruma getiriyorsunuz bu forumu resmen. Eğer bu denli rahatsız oluyorsanız kaldırın şu özel mesajları olsun bitsin. Karı gibi dır dır oluyor başka bir şey değil.

Herhangi birinin yaptıkları nedeniyle mesaj sayısını 600'e çekmek saçma değil mi? :)

Foruma girenler özel mesaj yapabilmek için mi giriyor? O duruma getiriyorsunuz bu forumu resmen. Eğer bu denli rahatsız oluyorsanız kaldırın şu özel mesajları olsun bitsin. Karı gibi dır dır oluyor başka bir şey değil.

Değil, ülke olarak kişiye özel yasaya alışkın olmamıza rağmen forumda bu geçerli değildir.

Özel mesaj için gerekli olan mesaj sayısının 600 olması bence doğru bir şey değil. Daha önce de söylediğim gibi 200-300 mesajı olan adamın bile forum kurallarına uymayı, özel mesajla ne yapılıp ne yapılmayacağını bilmesi gerekiyor. 1-2 aylık üyeler sohbet konularında mesaj artırırken, (kurallarda da yer alan) beğen tuşunu kullanması gerektiği zaman bile "teşekkürler" diye cevap yazanlar mesaj artırırken ben birkaç ay önce 1 yıllık üye olduğum halde 500'ü göremediğimden dolayı hediye oyun göndermek için e-posta adresi istemek zorunda kaldım. 1 yılda 500 mesajımın bile olmaması az gelebilir ama her konuya yazmamaya çalışıyorum. Sonuçta benden daha bilgili olanların yazması daha doğru. Ama sizce (teknik konularda bilgisi yüksek olan bazı kişiler hariç) birkaç ay içinde mesaj sayısını 500 yapmak normal midir? Bana hiç normal gelmiyor açıkçası. Sonuçta bence gereken mesaj sayısı yükseltmek doğru bir şey değil. Birinin özel mesajdan özel soru sormayacağına güvenmeniz için o kişinin 600 mesajı mı olması gerekiyor yani?

Not: Bu yazıdan kimse durduk yerde kendine suçlama yönelttiğimi sanmasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı