Özel Sıvı Soğutma Sistemi Önerileri

Erhan Çınar

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen seneler SanalPazar, vb. aryıp sizin burada sorduğunuz soruyu sormuştum. (Ayrıca kendim için de yaklaşık 3-5 bin TL'lik ürün alacağımı belirtmiştim)
Onlardan gelen cevap: "Özel Sıvı soğutmalar pahalı olduğunda ve talep de az olduğundan müşteri bulamayıp aldığımız ürünler elimizde patlıyor, o nedenle getirmiyoruz" demişlerdi.

Almak istediğiniz ürünleri yurtdışında da getirtebilirsiniz. Tabi bu bazen 20-30 gün gibi beklemeyi gerektirebiliyor.

Talep olmayınca arz da olmuyor dolaylı olarak. Önümüzdeki senelerde de yurt dışına bağımlı kalacağız gibi görünüyor.
İnsanlar hazır sıvı soğutma sistemlerini tercih ediyor, ne özel soğutma sistemlerini kuracak bilgileri ne paraları ne de zamanları yoktur diye tahmin ediyorum.

Özel sıvı soğutma sistemleri ile ilgilenen pek az kişi var açıkçası. @er36po da onlardan biri mesela :)

Yıl olmus 2015 5960x işlemciyi satmayı biliyolar :) yurt dısında $180 $300 dolar arasında değişiyor fiyatları. Meraklısı çoktur diye tahmin ediyorum türkiyede sonuçta 500 600 tl verip H100i alan çok kullanıcı var.

Merhaba arkadaşlar Türkiye'ye böyle ürünler çoktan geldi.

CONN Computers | Facebook EKWB - Bitspower Firmasının Türkiye distiribitörü sıvı soğutmalı bilgisayarlar yapılmakta. Sosyal medya hesabından mesaj atarak fiyatları alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

CONN Computers | Facebook EKWB - Bitspower Firmasının Türkiye distiribitörü sıvı soğutmalı bilgisayarlar yapılmakta. Sosyal medya hesabından mesaj atarak fiyatları alabilirsiniz.
Yanılmıyorsam henüz deneme aşamasındalar gibi: Conn - n11.com
Ayrıca yaptıkları örnekler berbat. Tabi rağbet olursa kendikerini geliştiriler diye düşünüyorum.

Eren Saraç Conn denen firmada çalıştığın çok belli gelip bize kendi yarışmasındaki kuralları tanımayan bir şirketi savunma.

Teşekkürler umarım technopat sıvı soğutma montaj rehberi yapar almaya cesaret edebiliriz.

Yıl olmus 2015 5960x işlemciyi satmayı biliyolar :) yurt dısında $180 $300 dolar arasında değişiyor fiyatları. Meraklısı çoktur diye tahmin ediyorum türkiyede sonuçta 500 600 tl verip H100i alan çok kullanıcı var.
Yurt dışında 1000 $ gibi bir fiyat etiketi var 5960X'in.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı