Özel Üniversiteden kayıt sildirmek

Merhaba siz yatay geçişle mi geçtiniz yoksa yeniden mi sınava girdiniz? İki sene boyunca ben de pasif öğrenciydim bu sene başka bir okulu kazandım ama okul kaydımı silmek için benden ciddi bir ücret talep ediyor yardım ederseniz çok mutlu olurum.

Bende ayni durumdayim YKS'yle yeni okula kayıt yaptıracağım ama özel okulda kaydım var sildirmeme gerek var mi yoksa yeni bir yere kayıt olunca otomatikman eski okuldan kaydın düşüyor mu?

Yatay geçiş yaptım.
teşekkür ederim o zaman benimki silinmez büyük ihtimalle pasifim aslında iki yıldır gitmiyorum ama işte
@vonnc özel üniversitede öğrenim görüyorum kayıt sildirmek için ücret talep ediyorlar yeni döneme kayıt yaptırmasam başka üniversiteye kayıt yaptırabilir miyim para ödemeden bir bilginiz var mı?
merhaba siz kaydınızı sildirdiniz mi

Teşekkür ederim o zaman benimki silinmez büyük ihtimalle pasifim aslında iki yıldır gitmiyorum ama işte.

Merhaba.

Ben şu an pasif öğrenci olarak görünüyorum. Kaydımı sildirmek istersem bu dönemin ücretini kayıt yenilemediğim halde ömem mi gerekiyor?

Son düzenleme:
Merhaba bende kayıdımı dondurmuştum 2 sene şu anda sildirmek istiyorum fakat geçen 2 yılın ücretini talep ediyorlar. Nasıl bir yol izleyeceğim?

Ulaşıp öğrenebildim en sonunda. Dönem daha bitmediği için kayıt silinmemiş olabilir ama yeni okula kayıt yaptıracaksanız sorun olabilir dilekçe ile kaydınızı sildirebilirsiniz dediler. Dilekçe gönderip sildireceğim. Bu durumda olan başka arkadaşlar var ise postu görürse yardımcı olur belki.
1.senemi bitirdim 2.sene daha başlamadı kaydımı sildirsem ücret öder miyim ?

Ben şu an pasif öğrenci olarak görünüyorum. Kaydımı sildirmek istersem bu dönemin ücretini kayıt yenilemediğim halde ömem mi gerekiyor?
Merhaba, bir açıklama bulabildiniz mi ?

Merhaba bende kayıdımı dondurmuştum 2 sene şu anda sildirmek istiyorum fakat geçen 2 yılın ücretini talep ediyorlar. Nasıl bir yol izleyeceğim?
Merhaba, sorunu çözebildiniz mi ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı