Özlenen Otobüs Yolcuğu

Hocam uçak kalktığı anda gözünüzü kapatın direk uyuyun yaslanarak.

Midenizin bulanması otobüste açılır bir cam olamaması. Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama otobüsün tavanında havalandırma var bazıları onun acil kaçış için olduğunu sanıyor ama muavinden rica ederseniz havalandırmayı açar ve sanki arabada 100km giderken ki başınızı cama çıkarır mışsınız gibi hava gelir.

Öncelikle idrar sorununuz için geceleri verilen mola da Wc'ye girin. Daha sonra mola bitene kadar dışarıda bolca hava soluyun ki içiniz rahatlasın. Mola bitiminde yerinize geçin koltukta uyumak biraz sıkıntı çanta gibi yumuşak yastık yerine kullanabileceğiniz bir şey varsa cama koyup yaslanın ben öyle uyuyorum.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim ustalarım.

Yaklaşık 20 dakika önce iniş yaptım. Hiç uyuyamadım desem yalan olmaz.
Sizler uyudukça ben uyumuş gibi olurum artık. 🎭
Sevgilerimi sunuyorum. 🙌🏼

Herkese iyi geceler saygıdeğer ustalarım,

Uzun bir aradan sonra otobüs yolculuğu yapmaktayım şu an... 🙌🏼

Tuhaf duygular yaşamaktayım.
Koskoca gövdenin yolda süzülmesini, salınımları, motorun yeri geldiğinde ütopik torkunu hissediyorum. Tarifi zor ama gerçekten şu an mest oluyorum. Çok özlemişim otobüs yolculuğunu. 😇

İnşallah herkes kazasız belasız sağlıkla gidecekleri yere gidip, döneceklerse de dönerler.

Siz otobüs yolculuğunu seviyor musunuz? Biraz geceye renk katalım sevgili hocalarım. ☝🏼

Saygılarımla. 🙌🏼
Araba yolcuğundan severim, o öndeki küçük televizyonda eski güzel şarkılar vs. Özledim otobüs yolculuğunu.

Selamlar üstadım, umuyorum ki yolculuğunuz keyifli geçmiştir. ✋

Otobüsün yukarıdaki o direkt göbeğe vuran kliması, hostesin getirdiği ve benim karşı koyamadığım ikramlar hassas midemi her zaman bozmuştur, otobüste hiçbir zaman konforlu bir yolculuk yapamadım, yapacaksam isem de genelde geceleri tercih ederim. Uyku ise o; psikolojik (?) karın ağrım ile yalan oluyordu bu yüzden bir fobi oluştu diyebilirim. 🤗

Otobüsten ziyade tren benim en beğendiğim yolculuk türüdür. Kherson'dan Kiev'e yolculuğumu Hogwarts Express'i (!) tarzında 80-90'lardan kalma ucuz biletli eski bir trende gerçekleştirmiştim, trene girdiğim an içerideki nostaljik atmosfer beni adeta büyülemişti diyebilirim... Dışarıyı izleyip düşüncelere dalarak ve rayların sesini dinleyerek geçirdiğim 12 saat beni tüm sinir ve stresimden arındırmaya yetmişti.
Umarım bir gün siz de denersiniz, selamlar. 👋

Selamlar üstadım, umuyorum ki yolculuğunuz keyifli geçmiştir. ✋

Otobüsün yukarıdaki o direkt göbeğe vuran kliması, hostesin getirdiği ve benim karşı koyamadığım ikramlar hassas midemi her zaman bozmuştur, otobüste hiçbir zaman konforlu bir yolculuk yapamadım, yapacaksam isem de genelde geceleri tercih ederim. Uyku ise o; psikolojik (?) karın ağrım ile yalan oluyordu bu yüzden bir fobi oluştu diyebilirim. 🤗

Otobüsten ziyade tren benim en beğendiğim yolculuk türüdür. Kherson'dan Kiev'e yolculuğumu Hogwarts Express'i (!) tarzında 80-90'lardan kalma ucuz biletli eski bir trende gerçekleştirmiştim, trene girdiğim an içerideki nostaljik atmosfer beni adeta büyülemişti diyebilirim... Dışarıyı izleyip düşüncelere dalarak ve rayların sesini dinleyerek geçirdiğim 12 saat beni tüm sinir ve stresimden arındırmaya yetmişti.
Umarım bir gün siz de denersiniz, selamlar. 👋
İyi dilekleriniz için teşekkürlerimi sunuyorum değerli ustam. 🙌🏼

Çok şükür sorunsuz şekilde gittim ve geldim. Her şey yolundaydı. Klasik olarak dönüş yolu daha kısa hissettirdi bana. :) 🎭

Bir gün şartlar mümkün olursa öyle bir trenle ben de yolculuk yapmak isterim sevgili hocam.
Bana Harry Potter'daki treni hatırlattı dediğiniz. 🥲

Bu konuda bizleri aydınlatıp, anınızı paylaştığınız için teşekkür ediyorum. ☝🏼

Sevgilerle. 🙌🏼

İyi dilekleriniz için teşekkürlerimi sunuyorum değerli ustam. 🙌🏼

Çok şükür sorunsuz şekilde gittim ve geldim. Her şey yolundaydı. Klasik olarak dönüş yolu daha kısa hissettirdi bana. :) 🎭

Bir gün şartlar mümkün olursa öyle bir trenle ben de yolculuk yapmak isterim sevgili hocam.
Bana Harry Potter'daki treni hatırlattı dediğiniz. 🥲

Bu konuda bizleri aydınlatıp, anınızı paylaştığınız için teşekkür ediyorum. ☝🏼

Sevgilerle. 🙌🏼
Hocam uçakla geldim İstanbul'a. 11 Temmuz günü benim otobüsüm var Ayvalık için tam bir cennet yeri tatil için.

Ben 2022'de Mardin'e taşınacağım otobüsle gideceğiz. Önceki bindiğim otobüsün firması Cizre Nuh'tu bildiğiniz 20 tane oyunlu tablet vardı televizyon yerinde. Filmlerde vardı ama çoğu +18'Ti. TV kanalları vardı ama uydudan olsa gerek açılmıyorlardı. Sizce Cizre Nuh iyi bir firma mı? Ben tabletlerini çok sevdim.

Herkese iyi geceler saygıdeğer ustalarım,

Uzun bir aradan sonra otobüs yolculuğu yapmaktayım şu an... 🙌🏼

Tuhaf duygular yaşamaktayım.
Koskoca gövdenin yolda süzülmesini, salınımları, motorun yeri geldiğinde ütopik torkunu hissediyorum. Tarifi zor ama gerçekten şu an mest oluyorum. Çok özlemişim otobüs yolculuğunu. 😇

İnşallah herkes kazasız belasız sağlıkla gidecekleri yere gidip, döneceklerse de dönerler.

Siz otobüs yolculuğunu seviyor musunuz? Biraz geceye renk katalım sevgili hocalarım. ☝🏼

Saygılarımla. 🙌🏼

Ne güzel.

Hayırlı yolculuklar.

Geri
Yukarı