Steam Offline hesapta save alınır mı?

Tamam hocam teşekkürler.
Yalnız RDR2 İndirme, Rockstar yeni sistemi ile Social Club giriş yapmanı istiyor. Direkt oyunu satın alman gerekiyor. Ben bir tane satıcıdan satın aldım sorunsuz kullanıyorum. 140TL ye Rockstar RDR2 + GTA5 (484M var :D ) + GTASA vs. Var. Kısaca RDR yi Social Club olarak satın alman gerek oynamak için.

Değişirse buradan yaz. Discord verirdim fakat sevgili moderatörler.) Her atışımda yasaklıyor. Farklı oyunlar istersen özelden ulaşman gerekiyor bana. O satın aldığın insanlara ben tedarik ediyorum çünkü, geçen birisine 350TL'ye tedarik sistemini verecektim scam atacağım sandı engelledi hatta :D

Beni Discord'dan ekleyebilir misin hocam aweonz nick.

Satın alma ben veririm :D Tedarikçi olarak 2 dakikaya paylaşıyorum buradan. Ayrıca Cloud ve Remote play kapatmanız gerek yoksa sizi sanal taciz edebiliriler.

PVLZO40953 - UW9hckic (RDR2)
WBTQ1088781 - steamok333 (Hitman 3 + DLC)
6684035552 - 85350288 (The Last of Us Part 1)

İyi oyunlar hocam :) Bazen satış yapmak yerine böyle paylaşmayı seviyorum.

Hocam bu hesaplara birden fazla kişi girip oynayabiliyor mu? Benim de elime birkaç hesap geçti de çok kişi girdiği için emin olamadım. Arkadaşımın aile hesabı açık olan hesabında bile offlinea çekmem gerekiyor çünkü.

Değişirse buradan yaz. Discord verirdim fakat sevgili moderatörler.) Her atışımda yasaklıyor. Farklı oyunlar istersen özelden ulaşman gerekiyor bana. O satın aldığın insanlara ben tedarik ediyorum çünkü, geçen birisine 350TL'ye tedarik sistemini verecektim scam atacağım sandı engelledi hatta :D
Hocam özelden ulaşamadım size. Elinizde varsa God of War, Sekiro, Days Gone ve Stray hesapları verebilir misiniz? Yeni pc aldım ama oyun fiyatları çok pahalı :D

Satın alma ben veririm :D Tedarikçi olarak 2 dakikaya paylaşıyorum buradan. Ayrıca Cloud ve Remote play kapatmanız gerek yoksa sizi sanal taciz edebiliriler.

İyi oyunlar hocam :) Bazen satış yapmak yerine böyle paylaşmayı seviyorum.

Hocam RDR2 indiriyorum verdiğiniz hesaptan teşekkür ederim. İleride RDR 2 kendi hesabım için aldığımda bir sıkıntı yaratır mı?

Hocam RDR2 indiriyorum verdiğiniz hesaptan teşekkür ederim. İleride RDR 2 kendi hesabım için aldığımda bir sıkıntı yaratır mı?
Adam rdr2 çalışmaz demişti. Rockstar hesabına giriş yapmanızı istiyormuş ve offline olduğu için girilmiyormuş.
Yalnız RDR2 İndirme, Rockstar yeni sistemi ile Social Club giriş yapmanı istiyor. Direkt oyunu satın alman gerekiyor. Ben bir tane satıcıdan satın aldım sorunsuz kullanıyorum. 140TL ye Rockstar RDR2 + GTA5 (484M var :D ) + GTASA vs. Var. Kısaca RDR yi Social Club olarak satın alman gerek oynamak için.

Satın alma ben veririm :D tedarikçi olarak 2 dakikaya paylaşıyorum buradan. Ayrıca Cloud ve remote play kapatmanız gerek yoksa sizi sanal taciz edebiliriler.

İyi oyunlar hocam :) bazen satış yapmak yerine böyle paylaşmayı seviyorum.

RDR 2 aldıktan sonra görmeseydim keşke. Discord'da ekler misin? y4m.an

baktım hala satıyorlar rdr, gta falan buldular çözümünü galiba

Yeni konular

Geri
Yukarı