Offline Oyun Önerisi

-Mount and Blade:Warband
-MaYnQıRaAFt şaka maka offline oynaması eğlenceli çok huzurlu hissediyorsun.
-Dark Souls 1-2-3 olabilir bitirmen 2 aydan uzun süreni alır belki hiç oynamadıysan
-Shovel Knight olabilir onun gibi şeyler alanları düşük ve eğlenceliler 8-bit oyunları seviyorsan eğlenebilirsin baya.
Aklıma başka bir şey gelmedi.

Sana tavsiyem git bir internet kafeye. Sonra oradan oyun dosyalarını al. Böylelikle internet kullanmana gerek kalmaz. Sonra da istediğin online oyunu oynayabilirsin :D Bu arada oyun dosyalarını internet kafeden al derken korsan tavsiye etmiyorum. Sadece satın aldığın orijinal oyunu indirmek yerine internet kafeden al demek diyorum. Ama eğer gerek yok dersen Witcher 3 güzel.

Sana tavsiyem git bir internet kafeye. Sonra oradan oyun dosyalarını al. Böylelikle internet kullanmana gerek kalmaz. Sonra da istediğin online oyunu oynayabilirsin :D Bu arada oyun dosyalarını internet kafeden al derken korsan tavsiye etmiyorum. Sadece satın aldığın orijinal oyunu indirmek yerine internet kafeden al demek diyorum. Ama eğer gerek yok dersen Witcher 3 güzel.
nasıl alabilirim cidden benimde aklıma geldi ama 16 gb flash var en fazla :D

Mantıklı :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı