Ofis bilgisayarına Windows 10 mu kurulmalı?

j700

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
vertatim 1 tb vi7000g 7400mb okuma5500mb yazma
Ekran kartı
ekran kartım yok
Anakart
asus prıme b450m-k
İşlemci
amd 5600
Ben teknolıjide yavaşı hiç sevmem Outlook'u açtığım anda açılsın Word'u Excel'i choremeyi kullandığım muhasebe programını açtığım anda açılsın bir de PC kapalıyken Power'e basınca en fazla 10 saniye bekleyim.

İşte bunun için 10 mu kullanmalıyım 11 mi Vatan Bilgisayar'dan toplama yaptım haftaya gelecek.
Windows 11 RAM'dan falan çok yer mi yavaş olur mu?
Sistemim.
ASUS anakart.
AMD 5600 islemci.
G.Skill 16 GB RAM.
Verbatim 1 TB SSD.
Grafik kartı yok.

Bir de AMD islemcilerde Windows 11 sorunlu oluyormuş o sorun düzeldi mi?

Sistemi bir kere yükleyince kolay kolay format atmam muhasebe programını yedeklemek falan hem riskli hem zor o yüzden 10 yüklersem ömür boyu 10 kalacak 11 yüklersemde öyle.
Windows 11'in desteği 2 yıl sonra bitecek o yüzden kararsız kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben teknolıjide yavaşı hiç sevmem Outlook'u açtığım anda açılsın Word'u Excel'i choremeyi kullandığım muhasebe programını açtığım anda açılsın bir de PC kapalıyken Power'e basınca en fazla 10 saniye bekleyim.

İşte bunun için 10 mu kullanmalıyım 11 mi Vatan Bilgisayar'dan toplama yaptım haftaya gelecek.
Windows 11 RAM'dan falan çok yer mi yavaş olur mu?
Sistemim.
ASUS anakart.
AMD 5600 islemci.
G.Skill 16 GB RAM.
Verbatim 1 TB SSD.
Grafik kartı yok.

Bir de AMD islemcilerde Windows 11 sorunlu oluyormuş o sorun düzeldi mi?

Sistemi bir kere yükleyince kolay kolay format atmam muhasebe programını yedeklemek falan hem riskli hem zor o yüzden 10 yüklersem ömür boyu 10 kalacak 11 yüklersemde öyle.
Windows 11'in desteği 2 yıl sonra bitecek o yüzden kararsız kaldım.

RAM kullanımı hemen hemen aynı olur, Windows 11 AMD işlemci problemi ilk çıktığı zamanlar vardı, şu an nasıldır bilemem ama problem yaşayan görmedim o konuyla alakalı. Yeni sisteminizle Windows 11'e geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı