Oha Diyorum kanalı yayın hayatına son veriyor

yigidyum

Kilopat
Makaleler
1
Selam herkese. Birkaç sağlam kaynaktan gördüğüm kadarıyla Oha Diyorum kanalı yayın hayatına son vereceğini açıklamış. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben çocukluğumu kaybetmiş gibi hissettim, buruldum biraz...

Selam herkese. Birkaç sağlam kaynaktan gördüğüm kadarıyla Oha Diyorum kanalı yayın hayatına son vereceğini açıklamış. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben çocukluğumu kaybetmiş gibi hissettim, buruldum biraz...
Cem'in ölümünden beri baştan sonra 1 videosunu izlemedim. Her kanal gibi, kaçınılmaz son bu.

Sağlam kaynak dediğin kanalın kendisi mi? :D Ara veriyoruz diye açıklama yaptılar ama videonun devamını izlemedim.
Ama ekip işiyle para kazanma olayını yavaş yavaş bırakmaya başladı herkes. Tek başına kanal açıp var olan izleyiciyi oraya çekmek ve kimseye maaş bağlamadan direkt musluğu kendilerine bağlamak daha mantıklı zaten.

Hani ürettikleri içeriğin eforuna göre izlenme oranları da iyiymiş kanalın. Belki de sadece uyuyan izleyicileri uyandırmak için yaptıkları bir kurgudur.

Geri
Yukarı