Okul çıkışı kavga yaşanır mı?

Katılım
30 Mart 2021
Mesajlar
52
Ortaokul 8'de okuyorum çok sessiz sakin iyi niyetli birisiyim arkadaşım da yok hiç kimseyle kavga çıkarmamaya çalıştım bugüne kadarki büyük bir kavgada etmedim ama geçenlerde bir olay başıma geldi okulda arkamdan bir çocuk vurup vurup kaçıyordu tuttum boynundan bir gün duvara yapıştırdım çocuğu tehdit etmedim veya dövmedim sonra 2 tane benim 4 katım kişi geldi sınıfta bana laf saydılar bir şey demedim zaten hiç iri yarı biri degilim ağaç dalı gibi tutsalar kırılıcak kemiklerim var korktum biraz okul çıkışında geldi 4-5 kişi zaten iri yarılar bir şey yapmayacagız korkma deyip biri kafa attı çamura düştüm falan bir şey yapmadım gene gidiyorum geldi yumruk attı yüzüme her yerim çamur falan oldu başka yoldan gittim ben de ne yapmalıyım? Sizce yarın gene karışırlar mı?
 
KS
KS
Yusufbutgamerolan
Katılım
30 Mart 2021
Mesajlar
52

İstanbul gürpınar.
Arkadaş grubun var mı? Varsa topla hepsini çenelerini dağıt. Yatırım tavsiyesi değildir.
Tek tek bulduğun yerde döv diyeceğim de, ertesi gün gene toplanıp dövecekler.
Arkadaş grubun yoksa yapacak bir şey yok, Amerikan filmlerindeki gibi hepsini tek başına dövemezsin. Çok rahatsızsan okulun müdürüne, polise şikayet edebilirsin.

Dedigim gibi hiç arkadaşım yok ve adamlar iri yarı ben onların yanında küçücük kalıyorum hiçbir şey yapamam. Birine şikayet edersem daha kötü olur diye korkuyorum bir yerde bulurlar mı?
 

Kralmelo

Decipat
Katılım
26 Ekim 2020
Mesajlar
2.016

Norman Jayden

Hectopat
Katılım
2 Eylül 2017
Mesajlar
4.879
Çözümler
11
Yer
FBI
Dediğim gibi hiç arkadaşım yok ve adamlar iri yarı ben onların yanında küçücük kalıyorum hiçbir şey yapamam. Birine şikayet edersem daha kötü olur diye korkuyorum bir yerde bulurlar mı?
İt, kopuk sürüsüyle memlekette. Müdüre şikayet edersin, ertesi gün bıçağı da takabilirler.
Kesin bir şey diyemeyeceğim, polise gidebilirsin. Arkadaşın olsaydı iyiydi, meydan dayağı atmak lazım bunlara.
 
Yukarı