Okul çıkışı kavga yaşanır mı?

Bu kişiler gelecekteki "cahil, geri kalmış" kişilerdir. Bunlarla en ufak temas kurmanı tavsiye etmem. Bende o yollardan geçtim. Okul polisi varsa ona şikayet et. Kavga etmek öc almak gibi bir geri kafalılık sakın yapma. Çalışkan olmaya çalış, o tipler çalışkan kişilere bulaşmaya cesaret edemezler. Aslınde keşke aikido gibi savunma sporu bilseydin. Zamanında bende gitmiştim, sıkıysa bulaşsınlar. Onları takma bu arada adın ile hitap ettikleri an ne bileyim hocana soru falan sor.

Adana'da olsan gelirdim ama. Yapıcağın bir şey yok R yapıp özür dilersen belki seni rahat bırakırlar.

Hop hop dayak yiyip özür dilemek ne usta. O adamlar yalvaracak orada. Kuzenin falan varsa aynı şehirde yaşadığın onları çağır. Her sınıfta böyle her kavgaya çağırınca gidecek adamlar olur çevresi geniş. Öyle birini bul anlaş dövün.

Eve tek başıma gidiyorum ve yalnızım bir kere yakalarlarsa bırakmazlar beni söylesem bile. illaki bir yerde karşılarına çıkabilirim sonuç daha kötü olur.
Reis aklıma bir şey gelmiyor. Babana anlatsan bunları, belki kalkar o çocuğun babasını döver diye de korkuyorum. Olay büyümesin istiyorum. :D Benim çocuğum olsan önce o çocuğun babasını döver, sonra çocuğu tartaklarım çünkü.

Baban bu kadar fazla tepki gösteren birisi değilse müdürle konuşmasını rica et.
Ciddi bir tavırla müdürle konuşsun, polise gideceğini belirtsin. Okulun da başı belaya girer çünkü böyle bir durumda. Ardından müdür o çocukların burnundan getirir ve kılına dokunamazlar bir daha.

Reis aklıma bir şey gelmiyor. Babana anlatsan bunları, belki kalkar o çocuğun babasını döver diye de korkuyorum. Olay büyümesin istiyorum. :D benim çocuğum olsan önce o çocuğun babasını döver, sonra çocuğu tartaklarım çünkü.

Baban bu kadar fazla tepki gösteren birisi değilse müdürle konuşmasını rica et.
Ciddi bir tavırla müdürle konuşsun, polise gideceğini belirtsin. Okulun da başı belaya girer çünkü böyle bir durumda. Ardından müdür o çocukların burnundan getirir ve kılına dokunamazlar bir daha.

İşte sorunda bu arkamda güçlü bir erkek yok benim babam yok aynı ilçede yaşayan bir erkek adamda yok.

İşte sorun da bu arkamda güçlü bir erkek yok, benim babam yok. Aynı ilçede yaşayan bir erkek adam da yok.
Annen? Annen gitsin müdürle konuşsun, aynı şekilde polisle tehdit etsin. Anneni bırak, teyzen falan da mı yok? Dayın, enişten, halan, herhangi bir tanıdığın?
Okul, adı böyle bir şeyle karalansın istemez. Çıkışa polisler geliyor böyle durumlarda.

Annemi de çağıramam, kavgaya da çağıracak kimsem yok diyorsan polise git.
Polise de gidemem diyorsan bir daha dövmemeleri için Allah'a dua et.

Bu olay bir kerelik yaşandı devam ederse böyle bir yola başvurabilirim.
Arkadaşlarınla birlikte git karşılık vermezsen kendilerini bir şey sanmaya devam ederler ama bir gözün de arkadaşlarında olsun belki kaçarlar falan arada tek başına kalma güvenemediğiniz insanlarla beraber davranmak zorunda kalırsanız sırtınızı duvara verin, korkmayın ,duvar bir şey yapmaz. Olacaksa kavga kalabalık bir yerde olsun herkesin içinde teke tek gel lan diye bağır haklı olduğunu kanıtla en azından yersen 5 kişiden değil de 1 kişiden dayak yersin :D
İçinde bulunduğunuz durumdan kavga etmeden kurtulmanız mümkünse kavga etmeyin ama yediğin kafanın faturasını kes.

Annen? Annen gitsin müdürle konuşsun, aynı şekilde polisle tehdit etsin. Anneni bırak, teyzen falan da mı yok? Dayın, enişten, halan, herhangi bir tanıdığın?
Okul, adı böyle bir şeyle karalansın istemez. Çıkışa polisler geliyor böyle durumlarda.

Annemi de çağıramam, kavgaya da çağıracak kimsem yok diyorsan polise git.
Polise de gidemem diyorsan bir daha dövmemeleri için Allah'a dua et.

İş uzarsa böyle yollara başvururum şu an yaparsam daha kötü gidebilir işler sağ olun yorumlarınız için.

Geri
Yukarı