Okul duvarına yazı yazdık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Amacın neydi yazı yazarken ? Neden devletin malına zarar veriyorsunuz ? Umarım cezanızı çekersiniz .
Yazıyı tam okudun mu acaba? Kendisi yazmamış arkadaşı yazmış o da orada öyle oturmuş. Kendisi yazmadığı halde pişman ve gelip burada "öğretmenim Hasan bana vurdu" diyen öğrenci gibi niye yargılıyorsun?

Meslek lisesi falansa disipline gider kınama alırsın ancak Anadolu lisesiyse atılmaya kadar yolunuz var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ergenler, kökünüzü kurutmak lazım
@FalconPolat gibi gibi :) Hiç hoş bir laf kullanmamış arkadaş. Ergenlere laf etmek neyine anlamadım kendisi hiç ergen olmamış gibi. Kendisi ergen gibi konuşup boşa bize laf ediyor. ''Aslanlarım'' gibi sözler hiç yakışık sözler değil . Ban yeme olasılığı da var arkadaşın.

@FalconPolat gibi gibi :) Hiç hoş bir laf kullanmamış arkadaş. Ergenlere laf etmek neyine anlamadım kendisi hiç ergen olmamış gibi. Kendisi ergen gibi konuşup boşa bize laf ediyor. ''Aslanlarım'' gibi sözler hiç yakışık sözler değil . Ban yeme olasılığı da var arkadaşın.
Arkadaş herkes ergen olmaz diyor da daha ergenliğin ne olduğunu bilmiyor. Herkes ergen olur. Belli bir yaşa geldiğinde vücut gelişmeye başladığında yeni yeni şeyleri fark ettiğin yaşlar genelde ergenlik yaşlarıdır. Şimdi bu arkadaş gibi düşüncesiz fütursuz insanlara destek olmak yerine köstek olan kişilere uzun uzun anlatmak istemiyorum.

@1Game1Gamer Sanırım kendisi daha tek rakamlı yaşlarda. Ergenlik ne demek bilmiyor. Fazla üstüne gitmeyelim.

@IyesilAdmI Kardeş sana 3 tane soru sormak istiyorum.

• Müslüman mısın?
  • Abdest alıyor musun?
  • Biyoloji dersinde hiç bulundun mu?

Meslek lisesi ise sıkıntı yok da Anadolu ise atılmanız yakındır. İlk okul ise disiplin.

Ne oldu şimdi ? Yazdınız da elinize ne geçti ? O duvarının boya parası kimin cebinden çıkıyor biliyor musunuz ? Bilmiyorsunuz doğal olarak da hakkınızı helal edin diyebileceğiniz insan yok.Haktır Günahtır öbür dünyada veremezsiniz hesabını ! 72 milyon insanın cebinden çıkan her kuruşun hesabını sorar Allah

Yazıyı tam okudun mu acaba? Kendisi yazmamış arkadaşı yazmış o da orada öyle oturmuş. Kendisi yazmadığı halde pişman ve gelip burada "öğretmenim Hasan bana vurdu" diyen öğrenci gibi niye yargılıyorsun?
Arkadaşını böyle bir şey yapmama konusunda engelleyebilir değil mi ? Ayrıca "öğretmenim Hasan bana vurdu" ile ne alakası var bunun devlet malına sahip çıkmak sana böyle geliyorsa haklısın .

Arkadaşını böyle bir şey yapmama konusunda engelleyebilir değil mi ? Ayrıca "öğretmenim Hasan bana vurdu" ile ne alakası var bunun devlet malına sahip çıkmak sana böyle geliyorsa haklısın .
Herkes her istediğini engelleyemez. Mesela bende çocuklar ölmesin istiyorum. Bakın engelleyebiliyor muyum? Tabiki hayır. Bazen bazı durumlarda seyirci kalmak gerekir. Yaşamayan bilemez. Seyirci kalmak gerekir derken istesen de bir şey yapamazsın. Mecbur seyirci kalırsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı