Okul kapansın diyenler açık öğretime geçin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet haklısın. O kadar kapatılmasını istitorsanız açık öğretim ile liseyi bitirebilirsiniz.

Sinemalarda, AVM'lerde, sokaklarda korona yok. Sadece okulda var.

Ya en komiğime giden de ne biliyor musunuz? Okullar kapatılsın diye zırlayanların hafta sonu fıldır fıldır AVM'lerde, orada burada fink atması. Anlayamıyorum bu insanları.

Bilmeden sallamayı seviyorsunuz sanırım? Dışarı çıktığımda maske eldiveni bırakmıyorum zaten?

Yoğun bakımlardaki hastaların %90'ından fazlası ya tek doz, ya da aşısız. Aşılı ölenlerin ya böbrek, ya kalp ya da akciğer sorunu var.

Ölen ve yoğun geçiren herkes 2 aşısını yapmıştı çevremdeki?
Ayrıca bakmadan sallama zevkiniz var galiba.

Bak güzel dostum, herkes ister okulda düzgün eğitim görmeyi. Evet şimdi kapansın diyenlerin çoğu açılmadan önce açılsın diyordu çünkü böyle olacağını bilmiyorduk. Eğer böyle olcağını bilsek kim isterdi ki? Hem sağlığımız önemli değil mi? Ve ki öğrencilerin çoğuna aşı hakkı hala gelmedi.
Sınıfımdaki insanların yarısından fazlası aşılı, ve maskesi takıyor. Daha bir vaka bile çıkmadı. Karşıdaki sınıf ise maskesini hiç takmadı, ve aşı olmadı. 2 haftada kapandı. Eğer aşılı olup maske takarsanız kolay kolay vaka çıkmaz bence.

Ölen ve yoğun geçiren herkes 2 aşısını yapmıştı çevremdeki?
Ayrıca bakmadan sallama zevkiniz var galiba.

Ankara Şehir Hastanesi Yoğun Bakım Sorumlusu Prof. Dr. Seval İzdeş, yoğun bakımdaki hastaların yüzde 90'ının aşısız ya da eksik doz aşılı olduğunu söyledi. Senin aksine benim kanıtlarım var. Aaa! Doğru. Sen Yoğun Bakım sorumlusundan da iyi bilirsin :D

Ne uzattınız be kardeşim? Bu kadar sevmiyorsanız gidin açıköğretime geçin. Sabah akşam evde PC başında takılacaklar diye okul kapansın diyorlar. Gençlerin hepsi ayakta grip gibi geçiriyor zaten. Yaşlılar da aşı sayesinde yoğun bakıma bile girmiyor. Ölenlerin hepsi aşısız ve kronik rahatsızlığı olanlar. Sokakta yürürken başınıza bir şey gelme olasılığından çok daha az virüsten ölme olasılığınız. Rahata alıştınız tabii.
Ama bizim 3 sınıfımız karantinada... Okul açılmadan önce vaka 25.000-24.000 arasındaydı. Okul açılınca 30.000'a ulaştı.

Ya en komiğime giden de ne biliyor musunuz? Okullar kapatılsın diye zırlayanların hafta sonu fıldır fıldır AVM'lerde, orada burada fink atması. Anlayamıyorum bu insanları.

Okullar açık kalacaksa AVM, sinema gibi yerler kapatılmalı.

Okullar kapatılacaksa LGS, YKS ve okul sınavları gibi sınavlar uzaktan eğitim seviyesinde ayarlanıp yapılmalı.

Ve haklısınız sağlık için kapatılmasını isteyen 1 kişiye karşılık keyif için isteyen 2 kişi bulabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı