Artık marka karşılaştırılmaları kapansın

adnan.mihci

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Başlıkta yazanı gördünüz ne demeye çalıştığımı anlamamış olabilirsiniz anlatayım. Şimdi a kişisi geliyor ve diyor ki b markası vs C markası bunu hep görüyoruz AMD vs Intel gibi bu saçmalığı anlamıyorum. Markaların kendine göre ürünlerine göre seçebilirsiniz ama sadece firmaları karşılaştırmak bu konularda kavgayı doğuruyor. Sadece AMD vs Intel için değil bu ASUS vs Palit mesela bana mantıksız geliyor. Bunun yerine a markasın ab ürünü b markasının bc ürünü gibi olmalı en azından bu benim fikrim bu. Konunun kullanıcaların görmesine gerek yok. Nasıl olsa moderatörler geliyor. Bu yazdığımı uygularsanız seveniriz

Başlıkta yazanı gördünüz ne demeye çalıştığımı anlamamış olabilirsiniz anlatayım. Şimdi a kişisi geliyor ve diyor ki b markası vs C markası bunu hep görüyoruz AMD vs Intel gibi bu saçmalığı anlamıyorum. Markaların kendine göre ürünlerine göre seçebilirsiniz ama sadece firmaları karşılaştırmak bu konularda kavgayı doğuruyor. Sadece AMD vs Intel için değil bu ASUS vs Palit mesela bana mantıksız geliyor. Bunun yerine a markasın ab ürünü b markasının bc ürünü gibi olmalı en azından bu benim fikrim bu. Konunun kullanıcaların görmesine gerek yok. Nasıl olsa moderatörler geliyor. Bu yazdığımı uygularsanız seveniriz
Corsair, Steelseries, Razer, Cooler Master > Rampage, Gamepower, Gamebooster
Ama bu üç markanın hiç güzel ürünü yok ki? 🤔

İnsanlar merak ediyor, sıfır bilgi ile bir foruma girdin, kendine bir bilgisayar/bileşen alacaksın, hangisi daha iyi diye sormaz mısın? Tabii ki sorarsın.

Onların çoğu da bu yüzden açıyor böyle konuları.

Onlara lafım yok ama kavga ve kargaşa görmek istedikleri için açanlar var. AMD vs Intel konularına bunu yazmayı çalıştım nasılsa Intel fanboyu oldum.

Ölümüne fanboy olmamak lazım. Daha geçen AMD 95 derecenin yeni nesil işlemcilerinde normal olduğunu açıkladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı