Okul sınavları yapılacak mı?

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Geçen hafta hocalar, sınavlar iptal oldu ikinci bir emre kadar sınavlar yok dediler. Bugün gene sınav listesi attılar ama hiçbir okul birbiri ile uyuşmuyor. Bizim okul 2 tane sınav var diyor, diğer okul sadece 1 tane sınav yapacağız diyor. Daha sistem oturmamışken ve okullar bile açılmamışken sizce sınav yaparlar mı yoksa ertelenir mi?

Bunları geçtim köylerdeki insanların çoğu canlı derslere giremiyor. Hadi köydeki insanları geçtim, benim sınıfımda bile var derse giremeyen. Bunlar ne yapacak?

Bir de aklıma gelmişken ekleyeyim MEB'in açıklamasına göre beden eğitimi, müzik, resim ve tüm seçmeli derslerden sınav yapılmayacak yazıyor ama bizim okul bütün derslerden sınav koymuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bize de benzer bir duyuru yapıldı. Okulların açılacağı hafta sınav yapılacağıyla ilgili. Ben de yarından itibaren çalışmaya başlayacağım, ne olur ne olmaz.

Canlı dersler işe yaramıyor saçmalığı ve sınav konuları ne zaman bitecek acaba?

Üniversitelerde bi' güzel sınav da yapılıyor canlı ders de yapılıyor. Uygun görülen zamanda ilk ve ortaöğretim kurumlarında da sınav yapılacaktır. Kendinizi avutmayın. Sanki okul açıkken tüm notları 100 olan, kapanınca hepsi bir anda 10'a düşen öğrencilersiniz. Üniversite sınav sonuçları ortada.

Bana göre yaramıyor. Öğretmenlerin interneti kötü olduğu için dersi donarak izliyoruz, bu şekilde sınav olabilecek kadar eğitim göremeyiz.
Sadece EBA'ya bağlı kalmayın Tonguç Akademi vb. pek çok ders anlatımı var YouTube'da oldukça kaliteli. Oradan derslerinizi dört dörtlük takip edebilirsiniz gerek konu anlatımlarıyla gerek soru çözümleriyle.

Sadece EBA'ya bağlı kalmayın Tonguç Akademi vb. pek çok ders anlatımı var YouTube'da oldukça kaliteli. Oradan derslerinizi dört dörtlük takip edebilirsiniz gerek konu anlatımlarıyla gerek soru çözümleriyle.
Ben canlı derslere girmiyorum zaten, dediğiniz gibi Tonguç Akademi gibi kanallardan takip ediyorum.

Geçen hafta hocalar, sınavlar iptal oldu ikinci bir emre kadar sınavlar yok dediler. Bugün gene sınav listesi attılar ama hiçbir okul birbiri ile uyuşmuyor. Bizim okul 2 tane sınav var diyor, diğer okul sadece 1 tane sınav yapacağız diyor. Daha sistem oturmamışken ve okullar bile açılmamışken sizce sınav yaparlar mı yoksa ertelenir mi?

Bunları geçtim köylerdeki insanların çoğu canlı derslere giremiyor. Hadi köydeki insanları geçtim, benim sınıfımda bile var derse giremeyen. Bunlar ne yapacak?

Bir de aklıma gelmişken ekleyeyim MEB'in açıklamasına göre beden eğitimi, müzik, resim ve tüm seçmeli derslerden sınav yapılmayacak yazıyor ama bizim okul bütün derslerden sınav koymuş.
Bizim 1,5 ay önceden sınav takvimini attılar. Geçen hafta ise sınavlar ertelenebilir, 1 dönemde 1 sınav yapılabilir dediler.

Sonuç olarak hiçbir şey değişmedi 2 Kasım'da sınavlarım başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı