Okul vakit kaybı mı?

• Konuyu başlatan Hof
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 111
  • Görüntüleme 8B

Hof

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ada
Merhaba, Size göre okul boş vakit kaybı mı? Yoksa güzel bir şekilde eğitiminizi tamamladığınız bir yer mi?

Okuldan okula göre değişir. Liselerin tamamı boş öncelikle, onun dışında iyi bir üniversitede iyi bir bölüm okunursa boş değil. Ancak sırf okumak için gidilirse o da boş.

Okuldan okula göre değişir. Liselerin tamamı boş öncelikle, onun dışında iyi bir üniversitede iyi bir bölüm okunursa boş değil. Ancak sırf okumak için gidilirse o da boş.
Ben şuan da lise okuyorum, sıra arkadaşım gün boyu uyuyor ve hiç bir şey öğrenemiyor ben uyumuyorum dersleri dinliyorum. Hala anlamıyorum, YouTube'den dinle diyen hocalar, kişiler oluyor. YouTube'den dinleyeceksem niye okula gidiyorum? Açık öğretime geçeyim oradan kendim çalışayım.

Aynen kardeşim asıl gelişi sokakta(!)
Okul olmazsa medeniyet, medeniyet olmazsa gelişim olmaz. Sizi adam eden okuldur.
Ben öyle düşünmüyorum. Şu an ki sistem de, sizce bir lise bitirip güzel bir iş sahibi olabilir misiniz? Bana göre açıktan lise bitirilmeli üniversite zamanında da örgün gidilmeli. Tartışmaya açığım.

Aynen kardeşim asıl gelişi sokakta(!)
Okul olmazsa medeniyet, medeniyet olmazsa gelişim olmaz. Sizi adam eden okuldur.
Biz sokakta demiyoruz ya? Çocuk üniversiteden ya da liseden çıkıyor. Tertemiz çocuk iş hayatına bir giriyor hayatı kararıyor. Açık lise sürecinde ticaret, girişimcilik yapılabilir.

Geri
Yukarı