Okul yüzünden aileye vakit ayıramamak

Yer
Şehr-i Stanbul
Daha fazla  
Okula gidebilmek için sabah 6 da kalkıp 3'te eve geliyorum. Sonra zaten aşırı yorgun oluyorum. Ders tekrarı falan aşırı yoruyor. Akşam babam 8 de geliyor ve benim uyku isteğim babamla ve ailemle vakit geçirmemi engelliyor. Sizce enerjimi artırmak için ne yapabilirim? (Erken yat falan demeyin direk uykudan verim alamıyorum).

Okula gidebilmek için sabah 6 da kalkıp 3'te eve geliyorum. Sonra zaten aşırı yorgun oluyorum. Ders tekrarı falan aşırı yoruyor. Akşam babam 8 de geliyor ve benim uyku isteğim babamla ve ailemle vakit geçirmemi engelliyor. Sizce enerjimi artırmak için ne yapabilirim? (Erken yat falan demeyin direk uykudan verim alamıyorum).
Spora vs yazıl okul ev yapma.

Selam, psikolojik olarak kendinizi böyle bir etkiye almış olabilirsiniz, almadıysanız bile kendinizi tutmanın bir yolunu bulun. Evde zaman geçirmek istiyorsanız okulda çok fazla hırpalamayın kendinizi, enerji harcamayın. Ne yaparsanız yapın uykunuz geliyorsa kendinizi tutun ve uyumayın, dayanın. Ailenizle zaman geçirin ve sonra uyuyun. Birkaç gün zor olabilir ama bir süre sonra alışacaksınızdır zaten.

Geri
Yukarı