Sürekli ailemden okul yüzünden laf işitiyorum

waren586450

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta olduğu gibi, en basit bir hatamı görseler direkt okulu katıyorlar. Hele babam en çok o yapıyor. Altı üstü küçücük bir para hesabında yanlışlık yaptım, babam hemen sen bu matematikle okul bitirirsen helal olsun falan diyor. Daha bir sürü örnek var da yazamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Verdiğiniz örnekte babanız haklı gibi.

Belki tam anlatamamış olabilirim. Hani her insan hata yapar ya bende kafam karıştığı için yanlış hesapladım, her insan yapar sonra geri düzelttim ama dediğim gibi babam bana laf atıyor. Babam her konuda illa haklı çıkacak haksız duruma düşmeyi hiç sevmez

Belki tam anlatamamış olabilirim. Hani her insan hata yapar ya bende kafam karıştığı için yanlış hesapladım, her insan yapar sonra geri düzelttim ama dediğim gibi babam bana laf atıyor. Babam her konuda illa haklı çıkacak haksız duruma düşmeyi hiç sevmez.

Babalar, anneler hep öyle. Peki gözlerine girmeye çalıştın mı?

Belki tam anlatamamış olabilirim. Hani her insan hata yapar ya bende kafam karıştığı için yanlış hesapladım, her insan yapar sonra geri düzelttim ama dediğim gibi babam bana laf atıyor. Babam her konuda illa haklı çıkacak haksız duruma düşmeyi hiç sevmez.

Benim babam bana diyor kendisi hata yapıyor.

Zaten 4 sene önce matematikten 57 aldığımı öğrenince babam beni kulaklarımdan tavana astı (gerçekte öyle yapmadı pekiştirmek için söylüyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı