Okula fes ile gidersek ceza alır mıyız?

Umarım verirler:
18 yaşında hackerı merak ettiğim için sordum. İnstagram botunu da python ile yapabileceğim için sordum.
Hocam siz hep illegal işleri merak ediyorsunuz yok hacker yok İnstagram botu hocam ne oluyor.
Evet biraz merak var hatta biraz da denemez, baya var. Ama yapacağımdan falan değil tabii ki. Gerçekten bazı şeyleri çok çok merak ediyorum. O yüzden soruyorum. Fakat fes aklıma yatarsa yapacağım.
Devlet okulu mu özel okul mu?
Özel okulsa sorun çıkacağını sanmam ama tabii yönetimin tutumuna ve sertliğine bağlı.
Devlet okulu hocam. Fakat kötü bir okul değil.
Okulun üniformasına göre giyinmediğinden ceza verebilirler, ancak hocalar biraz kafaysa sıkıntı olmaz sanırım.

Kesin bir şey diyemem.
Formayı giyeriz onda sorun yok. Sadece kafamıza fes takacağız. Abdülhamid cosplay yapmayacağız yani xd.

Şapka takarak gitmekle aynı olay. Şapka takana laf etmeyip sana laf eden olursa Cimer'e şikayet edip Silivri'ye göndertebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada sorucağınıza neden denemiyorsunuz en fazla disipline gidersiniz sıkıntı yok 🙂
Duyduğuma göre yks de puan düşürüyormuş. İlk gün olay çıkmasın.
Geyik yapacağım derken, o geyiğin boynuzu, neyse. Gitme kardeşim, okula fesle gidilmez.
Oda doğru xd. Kararsız kaldım baya. Başka bir şey bulup gideceğiz artık. Ama o okula komik şekilde gideceğiz xd.
Kadir Mısıroğlu taklidi yapın, Atatürk'ü savunan birileri varsa kâfir diyin.
Şimdi 12'ler döver falan. İlk gün bir yerimiz morarmasın.
Şapka takarak gitmekle aynı olay. Şapka takana laf etmeyip sana laf eden olursa Cimer'e şikayet edip Silivri'ye göndertebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Atılmayalım okuldan. Başka alternatif yok çünkü. Hayır okulun manzarası için bile gidilir. Çöpe atmak gibi olmasın.

Son düzenleme:
Okul da geyik olsun diye bunu yapmanız. Size ne kazandıracak? Alt tarafı 5 dk gülüp geçiceksiniz. Sırf iki dakika okulda popüler olcam diye yapmayın böyle hareketler. Ve evet yönetmeliğe aykırı.

Yanlış anlama seni burada azarlamak istemedim. Sadece okulun ciddi bir yer olduğunu ve hayatının belirleyeceğin yerdeki kurallara biraz saygı duymanı istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı