Okula gitmezsem sınıfta kalır mıyım?

Dostum okul müdürüyle vs. konuş. Ben gitmek istemedğimde dilekçe yazmamı istediler. Dilekçemi yazıp verdim , herhnagi bir sorun olmadı. Zaten kronik rahatsızlıkların olduğu için bir problem olacakğını sanmıyorum.
Sınıf hocama sordum ama hâlâ bir cevap alamadım kendisinden.
@Kerem.Arslan Haber sitelerinde bile yeteri kadar bilgi yoksa burada verilen cevapların da doğru olacağını zannetmem. Bence bilgiyi birinci kaynaktan almalısınız. Hatırladığım kadarıyla MEB'in numarası vardı.
Tamamdır bir araştırıp arayayim o zaman.

Aldıkları tek önlem öğrencilerin maske takması, 35 kişi ev salonu kadar sınıfta yan yana oturacak.
Sizi daha fazla üzmek istemem ama okullar çok kontrolsüz alanlar. Ben takacaklarını düşünmüyorum. En fazla bir hafta takarlar. Okula göre değişse de benim görüşüme göre öğretmenler bile umurasamayacaktır.

Online eğitim devam ediyor diye biliyorum oradan bakabilirsin. Hiç olmazsa geri kalmazsın.
Umarım devam ediyordur. Hocalarım çok kıl hocalar bazıları akıllı tahta neredeyse hiç kullanmıyor, diğerleri de acaba sadece ben uzaktan katılıyorum diye dersi açmaz mı diye düşünüyorum açıkçası.

Sizi daha fazla üzmek istemem ama okullar çok kontrolsüz alanlar. Ben takacaklarını düşünmüyorum. En fazla bir hafta takarlar. Okula göre değişse de benim görüşüme göre öğretmenler bile umurasamayacaktır.
Sınava gittiğim zamanlarda okulum tadilattaydı o yüzden başka bir okulun binasını kullanıyorduk. Sınava girdiğim saatlerde sadece 9 (benim dönemim) ve 10. sınıfların okulda bulunmasına rağmen koridorlarda maskesiz insan çok vardı ve kimse umursamıyordu kuralları. Güya ülkenin en nitelikli öğrencilerinden olacaklar işte...

Yeni konular

Geri
Yukarı