Okulda diyet nasıl yapılır?

Katirant

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba, son zamanlarda çok kilo aldım diyet yapmak istiyorum ama okula gidiyorum okula giderken nasıl diyet yapabilirim? Ayrıca bana lezzetli ve az kalorili tarifler önerir misiniz?

Okulda abur cubur alma. Yemek çıkıyor ise çorbasını içme (Aşırı yağlı olur genelde). Muz gibi sağlıklı meyveler götürebilirsin yanında.

Merhaba, son zamanlarda çok kilo aldım diyet yapmak istiyorum ama okula gidiyorum okula giderken nasıl diyet yapabilirim? Ayrıca bana lezzetli ve az kalorili tarifler önerir misiniz?

Şekerli, yağlı abur cuburları ve gazlı içeceklerden vazgeçmen lazım. En çok kiloyu ondan alıyorsunuz, okulda yemek çıkıyorsa aşırı yağlı yemekleri yeme. Evde de bol meyve ve az tuzlu yemek yiyin.

Meyve götür, tavuk pilav yap eğer zamanım yok diyorsan yumurta bile haşlayabilirsin 2 tane, yulaf yap okula götür. Bir sürü seçenek var hocam. Okuldan kesinlikle abur cubur, içecek vb. ürünler almayın.

Ben diyet yapan biri olarak söylüyorum, okula girdiğim saatten beri (7.00) çıktığım saate kadar (17.00) ağzıma hiç bir şey atmıyorum, belki arkadaşlardan biri bisküvü filan ikram ederse onu yiyorum ve hiç acıkmıyorum, öğle teneffüsünde sınıfta oturan kızlar var, onlara yürüyorum, yemek ve açlık aklıma bile gelmiyor, size de öneririm.

Ben diyet yapan biri olarak söylüyorum, okula girdiğim saatten beri (7.00) çıktığım saate kadar (17.00) ağzıma hiçbir şey atmıyorum, belki arkadaşlardan biri bisküvü filan ikram ederse onu yiyorum ve hiç acıkmıyorum, öğle teneffüsünde sınıfta oturan kızlar var, onlara yürüyorum, yemek ve açlık aklıma bile gelmiyor, size de öneririm.

İyimiş hocam. 🤣🤣

Geri
Yukarı