Okulda Dövülmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Limon.123

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar okula gitmek istemiyorum gitmek istemememin nedeni okulunu sıkıcı olması felan değil okulda sürekli beni dövüyolar. Hiç arkadaşım yok okulda sınıfımdaki herkes bana düşman her dakika sürekli bana vuruyorlar gitmek istemiyorum bu yüzden onlar bana vurunca bende okb hastası olduğum için onlara bir şey yapamıyorum zarar verme korkusu var bende. Ders dinlerken arkamdaki çocuk her ders bana en az 20-30 defa vuruyor her gün 2 senedir böyle. Hergün beni dövüyorlar dersteki başarılarımda düştü zaten 7 sınıfa kadar tüm derslerim çok iyidi her sene takdir getirirdim ama bu sene dersteki başarılarımda düştü napıcam ben 2 sene öncesinde kadar askeri lise hayal ediyordum asker olmak istiyordum şimdi oda yok hayallerim felanda kalmadı okula gitmek istemiyorum.

Şimdi bazılarının okulun bitmesine 2-3 ay kaldı boşver sonra ayrılıcaksınız demeyin sıınıfta benden nefret edenlerle %95 aynı liseye gitcez. Orda da başıma bela olacaklar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalarına şikayet et, bunun gibi başka bir konu daha vardı ve öğretmenlerine söyledikten sonra sorun ortadan kalkmıştı.

Babanız ne güne duruyor bugüne kadar?

Bu yazdıklarınızda ciddimisiniz?

Anneniz babanız okula gelsin. Disiplin kurulu ve müdür yardımcısı ile bizzat görüşsün. Sınıf öğretmeni ile görüşsün. Sana karışan KEKO ların ailesi okula çağırılsın ve kekolarla beraber anne babaları Uyarılsın. Gerekirse senin ailende o uyarılma esnasında orada olsun.

Baban bizzat o KEKO larla konuşsun korkutsun uyarsın. Kekolarla aranı düzeltmesin!!! Uyarsın korkutsun.

Yetmezse ki yetecektir. O zaman dövdür hiç çekinme.

En etkili çözüm budur. Çünkü genelde ülke insanı mal olduğu için üstüne basa basa işlem yapmak gerekir.

Ezdirme kendini. Gücün yetmiyorsa yapcak bir şey yok. Bu senin değil, KEKO ların küçüklüğü alçaklığı.

Oradan da serbest kalır bir şey olmaz. Yaş küçükse dayaktan içeri atmazlar salarlar hemen.

Neden dayak yesin ki bu çocuk?

BABASI ne güne duruyor?

Aklım almıyor. Benim bi yakınım buna maruz kalsa YIKARIM o okulu. Şikayete boğarım. Ve yetmezse aynen et ete temas edecek şekilde uygulamaya geçerim.

Kimsenin kimseyi dövme hakkı yok. Sevmiyorsan uzak durursun. Döversen eğer dayağında kralını hak edersin!
KEKO ların ezikliğini kafası çalışan gençler çekmemeli!

O hastalığın ne olduğunu bilmiyorum ama eğer İzmirdeysen ben gelir hepsini hallederim. Durduk yere kimse kimseyi dövme hakkı yoktur. Babana ve müdüre söyle. Arkadaşların dediği gibi darp raporu alırsan hem ceza yerler hem mahkeme sonucu hastane ücretleri filan paralarını da alırsın.

İnşallah şehir İzmir'dir.

Hocam istanbuldayim mahkeme isini felan dusundum ama aylarca belki yıllarca ugrasıcam bu mahkeme için. Lisede de başıma musallat olursalar şikayet ederim ama bu önümüzdeki 1-2 ay için tavsiyeniz lazım bana zaman gecmek bilmiyo okulda bunlar yuzunden. Soruyu sordugum hesap ceza aldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ülke'de ne yazık ki adalet kavramı asla işlemiyor, baklava çalan 10 yıl içeri de yatarken devleti soyan paşalar gibi yaşıyor. Demek istediğim siyasi değil, tamamen ''adalet'' kavramının sadece zengin isen senin için geçerli olduğunu, sıradan bir vatandaş isen isimden başka bir şey olmadığını söylemek.
Yukarı da arkadaşlar bir çok önemli tavsiyeler de bulunmuş, eğer bunları yapmana rağmen başarısız olursan yakın dövüş kurslarına git, öğren. Kendini geliştir, ama sen de kimseyi dövme kendini de dövdürtme. Eminim hastalığın çok ciddi bir boyuttadır ve yazdıklarımızın senin için etkisiz olduğunu düşünebilirsin, ama ezilme kardeşim. İnan daha fazla yüz bulurlar.

Bu ülke'de ne yazık ki adalet kavramı asla işlemiyor, baklava çalan 10 yıl içeri de yatarken devleti soyan paşalar gibi yaşıyor. Demek istediğim siyasi değil, tamamen ''adalet'' kavramının sadece zengin isen senin için geçerli olduğunu, sıradan bir vatandaş isen isimden başka bir şey olmadığını söylemek.
Yukarı da arkadaşlar bir çok önemli tavsiyeler de bulunmuş, eğer bunları yapmana rağmen başarısız olursan yakın dövüş kurslarına git, öğren. Kendini geliştir, ama sen de kimseyi dövme kendini de dövdürtme. Eminim hastalığın çok ciddi bir boyuttadır ve yazdıklarımızın senin için etkisiz olduğunu düşünebilirsin, ama ezilme kardeşim. İnan daha fazla yüz bulurlar.
Çünkü ülke insanının yarısından fazlası malesef ki maldır kardeşim!
Bu yüzden hepsi!
Okumaz bilmez araştırmaz sorgulamaz!

Babana ağlayarak anlat durumu.

Baban çekingen bir karakterse, sen ağlamadan tetikleyemezsin onu. Bir şey olmaz çocuktur der geçer.

Babanı sakın tek yollama. Annen herkesle konuşur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı