Okulda sataşan çocuk tekrar sataşır mı?

Lychnica0

Hectopat
Bir tane çocuk bana birden artislendi okulda. Yere serdim de neyse. Burası mesele değil. Okul çıkışı sınıftaki tüm erkekler geldi. Kavga edin dedi. Çocuk da istedi. Ben kabul etmedim, ne gerek var diye. Korkak vb. dediler. Aldırmadım. Neyse çocuk birden saldırmaya kalktı. Ben de zincirle kovaladım falan. Neyse çocuk nerede görse sövüyor. Yarın yine sataşır mı? Sataşırsa ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu bilemeyiz, ha bu arada eğer sınıftakiler sizi gaza getirmeye çalışırsa aldırış etmeyin sakın. Aklınca kavga çıkartıp izleyecekler işte.

Hocam konudan alakasız olarak nasıl yere sermiştiniz? Ben her yere serdiğimde çocuk bayılıyordu.
Çocuk kafamı tuttu ilk masaya doğru attım çocugu sonra işte itişirken yere devirdim sonra artislendi uzak durması için ittim ben pek kavga sevmem.

Kavga edersek neresine vurmalıyım peki hocam?

Çenesiyle kulağının arasına sertçe asılırsan bayılır aman dikkat et yapma ney brom. Bir de burnuna çakarsan bir tane ameliyatlık olabilir burnu sakın yapma uyarayım da.

Bir tane çocuk bana birden artislendi okulda. Yere serdim de neyse. Burası mesele değil. Okul çıkışı sınıftaki tüm erkekler geldi. Kavga edin dedi. Çocuk da istedi. Ben kabul etmedim, ne gerek var diye. Korkak vb. dediler. Aldırmadım. Neyse çocuk birden saldırmaya kalktı. Ben de zincirle kovaladım falan. Neyse çocuk nerede görse sövüyor. Yarın yine sataşır mı? Sataşırsa ne yapmalıyım?

Kavga saçmalıktır hocam uzak durmaya bakın size bir şey katmaz aksine zarar verin çok sataşırsa bir büyüğünüze danışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı