Okulda hocayı kızdırdığınız olaylar

Kar yağdığı bir gündü, bir arkadaşımla tenefüs bitiminde bahçeden içeri doğru yürüyorduk, o sırada arkadasım eline bir kartopu aldı ve rastgele bir şekilde kalabalığa fırlattı ve kartopu müdür yardımcısının kafasına geldi, bayağı azar işitmiştik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kar yağdığı bir gündü, bir arkadaşımla teneffüs bitiminde bahçeden içeri doğru yürüyorduk, o sırada arkadaşım eline bir kartopu aldı ve rastgele bir şekilde kalabalığa fırlattı ve kartopu müdür yardımcısının kafasına geldi, bayağı azar işitmiştik.

Şimdi aklıma geldi. Küçükken kartopu savaşlarında buz atardım. Hala yaşıyorlar ama.

Bu olayı hiç unutmuyorum. Anlatayım:

Ortaokul 7. sınıftayım. Ben ortaokulda çok avel bir öğrenciydim. Sınıfın en arkasında oturur, dersle zerre alakam yoktur.

En arka ve cam tarafında oturuyordum. Bilirsiniz ya, kitap okuma dersleri olur. Ben kitap okuma derslerinde, Çizi püskevit yiyordum. Evet doğru duydunuz, derste püskevit yiyordum. Haa, şunu söylemeyi unuttum: tam camın önüne koyuyordum püskeviti. Yani hoca resmen görüyordu.

Neyse işte yine bir gün kitap okuma dersindeyiz. Ben sırayı tam duvara yaklaştırdım ki, duvara yaslanayım, Çiziyle birlikte kitap okuyayım.

Dersin ortasında hoca birden "şu tiplere bak, saygısızlar" dedi. Normal bir öğrenci ne yapar? Hemen kendine çeki düzen verir. Ama ben ne yaptım? Çiziyle birlikte kitap okumaya devam ettim. Keyfimden ödün vermedim. Hocaya çok gıcık olurdum zaten. Ders sonunda, üfleye puflaya dersten gitti. İçimin yağları eridi 😄.

Bunun gibi birçok hikayem var. Anlatabilirim isterseniz?

Ortaokul 7. sınıftayım. Ben ortaokulda çok avel bir öğrenciydim. Sınıfın en arkasında oturur, dersle zerre alakam yoktur.

En arka ve cam tarafında oturuyordum. Bilirsiniz ya, kitap okuma dersleri olur. Ben kitap okuma derslerinde, Çizi püskevit yiyordum. Evet doğru duydunuz, derste püskevit yiyordum. Haa, şunu söylemeyi unuttum: tam camın önüne koyuyordum püskeviti. Yani hoca resmen görüyordu.

Neyse işte yine bir gün kitap okuma dersindeyiz. Ben sırayı tam duvara yaklaştırdım ki, duvara yaslanayım, Çiziyle birlikte kitap okuyayım.

Dersin ortasında hoca birden "şu tiplere bak, saygısızlar" dedi. Normal bir öğrenci ne yapar? Hemen kendine çeki düzen verir. Ama ben ne yaptım? Çiziyle birlikte kitap okumaya devam ettim. Keyfimden ödün vermedim. Hocaya çok gıcık olurdum zaten. Ders sonunda, üfleye puflaya dersten gitti. İçimin yağları eridi 😄.

EVET.

En arka ve cam tarafında oturuyordum. Bilirsiniz ya, kitap okuma dersleri olur. Ben kitap okuma derslerinde, çizi bisküvi yiyordum. Evet doğru duydunuz, derste bisküvi yiyordum. Haa, şunu söylemeyi unuttum: Tam camın önüne koyuyordum püskeviti. Yani hoca resmen görüyordu.

Neyse işte yine bir gün kitap okuma dersindeyiz. Ben sırayı tam duvara yaklaştırdım ki, duvara yaslanayım, çiziyle birlikte kitap okuyayım.

Olur.

Geri
Yukarı