Okulda kavga etmek

8 sayfa olmuş hepsini okuyamadım kusura bakmayın, disiplin konusundan herhangi bir sonuç çıktı mı?
Müdür konusunu bile açmamış bugün. Unutuldu gitti sanırım.

@ZesuN Bu arada Civan hocam. Size çıkışta falan saldırmaya çalışırsa ve güzel bir pataklarsanız sizin yakınınıza yaklaşamayacağına yemin bile edebilirim. Bizim olayı anlatayım. Biliyorsunuz lisede sınavlar kelebek sistemi. Benim arkadaşın sınav olacağı sınıfta biraz soytarı bir tip varmış. Arkadaştan zorla kopya istemiş. Arkadaşta sinirlenip yanlış cevapları vermiş. Soytarı çocuk kopyayı aldıktan sonra benim arkadaş soruları silip değiştirmiş. Arkadaşım 85 ve o soytarı 20 alınca tabii benim arkadaşa kinlenmiş. Teneffüste koridorda arkadaşla geziyorduk. Kendi sınıfına falan çekmeye çalışıyor. Sınıfa girmeden kapının dibinde konuştular ama tam o sırada benim sınıf öğretmeni koridordaydı gelip bir konu hakkında konuştu pek önemli değildi ödevle ilgiliydi. Sonra arkadaşım geldi "Salak bu çocuk ya keko." gibi şeyler söyledi. Kantine gitmek için merdivenlerden iniyorduk. Bu soytarı çocuk arkadan arkadaşa herkesin bildiği o iğrenç cinsel şakayı yaptı. Arkadaşım hızla onun üstüne doğru koştu 2 kat üste kovaladı onu. Spor katı ise bomboş ve uzun bir koridor var. Tenha kata çekince boğazını falan sıkmış "Salak mısın oğlum bir yürü git." diyordu. Ben ayırmaya çalışıyordum onları.

En son bu soytarı "Çıkışa gel sen çıkışa dedi." Arkadaşta soğukkanlılıkla "Tamam, senden korkan senin gibi olsun." dedi. Dağıldık işte. Arkadaşım diyordu "Kürdan gibi bir koysam uçacak artistlik taslıyor, çıkışta hele bulaşsın yüzüne badana yapayım." Sonra işte aradan zaman geçti okuldan çıktık. Biz farklı yollardan gideriz. Arkadaşıma "Bak sıkıntı falan olur, yanında olayım seninle geleyim." diye ısrar ettim. Arkadaşta "Yok gerek yok tek başıma hallederim o kürdanı." dedi. Ertesi gün geldiğinde o soytarıyı gözü mor şekilde gördüm. Ciddiyim :D Arkadaşıma sordum olayı, benim arkadaş giderken bu arkadan gelip boğazını sıkmaya başlamış arkadaşımın. Arkadaşta soğukkanlılıkla yumruklar atmış yüzüne tekme atıp yere fırlatmış gitmiş. Koridorda yürüyüşlerine bile dikkat etmeye başladı o günden sonra soytarı :D Arkadaşımın cidden yanına bile yaklaşamamaya başladı. Yani bir gün size saldırırsa arkadaşım gibi yapın. Korkmayın ve soğukkanlılıkla bir dişini kırın. Size bir şey yapacağını falan düşünmeyin tedirgin olmayın. Böyle aptallar zaten iki hamleyle adam ediliyor.

Son düzenleme:
İlk olarak olayın başından başlayayım. Bu bizim sınıfımızdaki X adlı çocuk sınıfta devamlı birilerine kağıt atıp insanları sinir ediyor. Birkaç defa bana attı onu düzgünce uyardım fakat fayda etmedi. Bugün teneffüste ise arkadaşımın kafasına su şişesi fırlatmış uyurken. Arkadaşımla o sıra tartıştılar ve o dakikadan sonra çocuk devamlı bizim sıraya dik dik bakmaya başladı. Son derste ise çocuk bana kitlenmiş sadece bana bakıyordu. Ben arkamı dönüp onunla göz göze geldim o sıra atarlı atarlı konuşup küfür etti. Sonra ders esnasında bildiğin ayağa kalkıp masaları tekmeledi benim boğazımı sıktı. Tam o sıra o bana vuracakken ben onun gözüne patlattım. Çocuk sendeledi falan biraz boğuşma yaşadık. Olayın sonrasında diğer sınıflardan hocalar geldi çocuk hala devamlı sıraları tekmeliyor saçma sapan bir ton hareket sınıftakiler onu tutmaya çalışıyor. Sonrasında hoca beni aşağıya indirdi müdürün yanına gittik velim falan geldi klasik disipline gideceksiniz falan dedi. Sizce bu olayın sonu nereye çıkar? İşin tuhaf yanı ben bu çocukla düzgünce anlaşıyordum kendi kendine bana sinirlenip ders esnasında boğazımı sıktı. Onun tuhaf hareketleri yüzünden ben disiplinlik oldum.
Sen haklısın. Çocuk profesyonel bir yalancı ise sınıftan arkadaşların tanıklık yapar kurtulursunuz en kötü bir tutanak uyarı yer biter olay.

Sen haklısın. Çocuk profesyonel bir yalancı ise sınıftan arkadaşların tanıklık yapar kurtulursunuz en kötü bir tutanak uyarı yer biter olay.

Bende öyle olacağını düşünüyorum hocam. Şu anlık bir gelişme olmadı olursa haberdar edeceğim.

Arkadaşlar ben bugün kavga ettim ama çocuk arkadaşım bi anlık sinirle çocuğun ensesine tırnağım geldi ne olur ceza alırmıyım

Yeni konular

Geri
Yukarı