Şikayet ettiğim çocuk beni mahkemeye vereceğini söylüyor

İşin şakası bir yana fakat göz korkutmak adına söylenmiş bir laf gibi. Siz rahatınıza bakın fazla düşünmeyin ne dediklerini.

Aslında ben de biliyorum bir şey olmayacağını ama gerçekten içimi rahatlattınız teşekkür ederim. Ufak bir korkum var o da iyi bir avukat her davayı alabilir. O mevzu beni korkutuyor. Aslında beni mahkemeye bile veremez büyük ihtimalle vermeye kalktığı anda cezası daha da artar diye düşünüyorum sonuçta itiraf edecek durumu ya da direkt davayı sosyal medya hesabımdan görüntü alıp izinsiz bir şekilde kaydetti vesaire şeklinde açarsa sıkıntı olabilir diye düşünüyorum.

Sana hiç birşey yapamazlar rahat ol okula gizlice sigara getirmek, öğretmenin sesini kaydetmek gibi şeyler var ortada rahat ol onlar seni korkutmaya çalışıyorlardır bundan eminim.

Sana hiçbir şey yapamazlar rahat ol okula gizlice sigara getirmek, öğretmenin sesini kaydetmek gibi şeyler var ortada rahat ol onlar seni korkutmaya çalışıyorlardır bundan eminim.

Zaten olayı benim yaptığım belli değil hahahaha. Sadece o görüntüleri paylaşanı şikayet edeceğini söyledi. Belki şikayet edeni öğrenmeye çalışıyorlardır.

Onlar zaten kendileri internete paylaşmış, sende ihbar amacıyla tekrar paylaşmışsın. Dava açsalar bile sorun çıkması çok düşük ihtimal.

Bilgi için teşekkür ederim.
Arkadaşlar avukat tanıdığı olan varsa ona danışıp bana bilgi verirse çok mutlu olurum.

Geri
Yukarı