Okulda Kızlar Benimle Dalga Geçiyor

Otistiğim, psikolojik ve zihinsel sorunlarım var diyorsun ve sevgili istiyorsun. Kendi söylediklerin kendine mantıklı ve ulaşılabilir geliyor mu?
Her otistiği konuşamayan, içine kapanık ve kriz geçiren biri olarak zannediyorsan yazık kafana. Ne adamsın ya, söylediğin laf o kadar saçma ki anlatamam. Otistik insanlar senin gibilerden çok daha temiz, saf ve zararsız insanlar. Lanet olsun sizin gibi toplumu bir kitleyi dışlamaya yönelik hale getirenlere. Bir otistik olarak bıktım gerçekten. Asperger sendromunu mesela araştır da gel, her insan Ali Vefa gibi olmuyor.

Hasta birine hiç bir kız bakmaz. Soğuk, acı materyalizm gerçeği.
Hahahaha 🤣 eskiden açtığın konuları da hatırlıyorum. Yıkığın tekiydin sen, doğru. Neyse ki kimse sizin kadar hastalıklı düşünmüyor bu dünyada. Messi de Asperger sendromuna sahip, Elon Musk da. Sen onlar kadar kızla takılabildin mi? Sana da bakmıyorlar ki herhalde bu kadar kuyruk acın var. Bir de materyalizm falan diyerek bir şey bildiğini düşündürtmeye çalışıyor. 😆 Göz ardı listeme hoş geldin bro.

Çocukluktan beri güzel bir bilgisayar alma hayalim vardı. Hiç para biriktiremedim. Şimdi biraz para buldum ama o da ülkenin en kötü ekonomisi zamanına denk geldi. Arkadaş desen yok, sevgili zaten imkansız. İş arıyorum ama bulamıyorum. Hayatım sigara, çay, haberler, film, müzik, tarih vb. şeylerden ibaret.
Sen de sevgili yapamıyorsun, o zaman sen de hastasın.

Son düzenleme:
Her otistiği konuşamayan, içine kapanık ve kriz geçiren biri olarak zannediyorsan yazık kafana. Ne adamsın ya, söylediğin laf o kadar saçma ki anlatamam. Otistik insanlar senin gibilerden çok daha temiz, saf ve zararsız insanlar. Lanet olsun sizin gibi toplumu bir kitleyi dışlamaya yönelik hale getirenlere. Bir otistik olarak bıktım gerçekten. Asperger sendromunu mesela araştır da gel, her insan Ali Vefa gibi olmuyor.

Hahahaha 🤣 eskiden açtığın konuları da hatırlıyorum. Yıkığın tekiydin sen, doğru. Neyse ki kimse sizin kadar hastalıklı düşünmüyor bu dünyada. Messi de Asperger sendromuna sahip, Elon Musk da. Sen onlar kadar kızla takılabildin mi? Sana da bakmıyorlar ki herhalde bu kadar kuyruk acın var. Bir de materyalizm falan diyerek bir şey bildiğini düşündürtmeye çalışıyor. 😆 Göz ardı listeme hoş geldin bro.

Sen de sevgili yapamıyorsun, o zaman sen de hastasın.
Benim psikolojik sorunlarım var zaten inkar etmedim. Ben otizmli diye kimseyi dışlamam, ama toplum dışlar. Sadece gerçekleri söylüyorum. Evet bakmıyorlar bana, seni ilgilendirmez. İnsanlar farkında olarak ve ya olmayarak materyalisttir. Hayatı toz pembe sanan bir cahilsin. Olur da bir gün gerçekleri anlarsan haklı olduğumu anlarsın ama zannetmem.

Benim psikolojik sorunlarım var zaten inkar etmedim. Ben otizmli diye kimseyi dışlamam, ama toplum dışlar. Sadece gerçekleri söylüyorum. Evet bakmıyorlar bana, seni ilgilendirmez. İnsanlar farkında olarak ve ya olmayarak materyalisttir. Hayatı toz pembe sanan bir cahilsin. Olur da bir gün gerçekleri anlarsan haklı olduğumu anlarsın ama zannetmem.
Tamam en mantıklı bakan ve bilgili kişi sensin.

Leo'nun serveti 400-500 milyon euro Elon Musk'in 230 milyar bunun dışı ikisi de zeka geriliği çekmiyor.Ek olarak Messi'nin genetik test vs.yaptirmadan çocuk yaptığını düşünmüyorum ve bunun dışı bu kadar para olsa herkes yapar zaten.

Leo'nun serveti 400-500 milyon euro Elon Musk'in 230 milyar bunun dışı ikisi de zeka geriliği çekmiyor.Ek olarak Messi'nin genetik test vs.yaptirmadan çocuk yaptığını düşünmüyorum ve bunun dışı bu kadar para olsa herkes yapar zaten.
Normal insanlarla ilişki kurmaktan çok daha iyi bu arada zeka üstünlüğü olup hafif otizm belirtisi gösteren biriyle ilişki kurmak. Etrafımda bir sürü insan var tertemiz kalpli, karıncayı bile incitmeyecek bir sürü otizmli, ben de dahil. Aklı olan bir insanı nörolojik farklılığından dolayı yargılamaz zaten, huylarına ve kişisel uygunluğuna göre bakar. Sizin gibilerin böyle "döğöl söçölöm" falan demeniz insanları ne kadar üzüp toplumdan soyutladığını bilseydin böyle konuşmazdın. Ben takmıyorum çok ileri düzey olmadığım için ama bu işlerin içindeyim. Kısacası lütfen sosyal medyada düşündüğümüz şeyleri yazarken 10 defa düşünelim. Bazen bir insanın kalbini kırmaya değmez, gerçekten değmez emin olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim psikolojik sorunlarım var zaten inkar etmedim. Ben otizmli diye kimseyi dışlamam, ama toplum dışlar. Sadece gerçekleri söylüyorum. Evet bakmıyorlar bana, seni ilgilendirmez. İnsanlar farkında olarak veya olmayarak materyalisttir. Hayatı toz pembe sanan bir cahilsin. Olur da bir gün gerçekleri anlarsan haklı olduğumu anlarsın ama zannetmem.
Toplum dışlar diyerek genelleme yapman yanlış zaten, bu bir, ikincisi madem bu şekilde düşünüyorsun neden nörolojik farklılığı olan bir insanın yüzüne pat diye vuruyorsun ki? İntihara vs. meyilli yapan bir nöroçeşitlilik durumu var. Bu yüzden özellikle de "otistiğim" diyen birine bu şekilde "sen böylesin, şöylesin toplum da böyle, şöyle deyip bir de adamı gerçekte tanımadan bile dışlancaksın demeniz aşırı yanlış bundan bahsediyorum. Ama bizler aşırı hassasız, en azından Asperger bu şekilde. Yani size basit gelebilen en ufak cümle bizim dünyalarımızı başımıza yıkabilir. Lütfen dikkatli olalım.

Neymiş o söz? Merak ettim :)
Ülkenin %60'ı salaktır." sözü.

Hastalığını ve sevgili yapmak istediğini söylemişsin ki dalga geçiyorlar niye söylüyorsun ki ?
İlişki kuracağın birinden böyle önemsiz bir şeyi neden sırf insanların aptal bakış açısından dolayı saklasın ki? Tam tersi gururla söyleyip cık diyene yol vermesi lazım.

Ülkemiz gerçekten sosyolojik olarak hiç ama hiç gelişmiyor onu anlıyorum, şu verilen tavsiyelerin klaslığına bakın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı