Sevdiğim kız beni reddeti ve arkadaşlarım dalga geçiyor

İsimsi75r77

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Çok fazla uzatmadan yazmak istiyorum. Benim 3 aydır sevdiğim bir kız vardı. Ben 1 ay kendimi hazırladım ona açılabilmek için. Gittim dedimki ben senden hoşlanıyorum benimle çıkar mısın? Kız 1 saniye bile düşünmeden sg bir daha yanıma yaklaşma dedi. Beynimden vurulmuşa döndüm. Sonra kendi sınıfıma gittim sınıfımda da aramın çok iyi olduğu daha doğrusu benim öyle sandığım 2 arkadaşım vardı. Onlara moralim bozuk bir şekilde olanları anlattım. Sonra birden gülmeye başladılar. Sonra ben de bir şey demedim üzgün bir şekilde sırama oturdum. Yarın okula gittiğimde sınıfa girdim ilk ders bitti teneffüste cam kenarına geçtim dışarıyı izlemeye başladım. Sonra sınıftan birkaç tane erkek pek konuşmadıklarım bana gülmeye başladılar. Ben de ne oldu dedim. Sonra gülerek kız sana sg demiş deyip kahkaha atmaya başladılar. Bende zaten içim çok doluydu moralim bozuktu ağlamamak için kendimi zor tuttum. 2 ders sonra benimle dalga geçen çocuklara da benim arkadaşlarım söylemişler olup biteni. O 2 arkadaşım da sürekli bana bakıp gülüyolar. Yanıma gelip destek olmaları gereken yerde dalga geçmeye çalışıyolar. Sonra sınıftaki herkes öğrendi sürekli bana gülüyolar açıldığım kızın ismini söylüyorlar bağırarak zaten 2 tane arkadaşım vardı onlarda sırtımdan bıçakladılar resmen yalnız kaldım kimse benimle konuşmuyor 1 haftadır yemek yiyemiyorum okuldan geldiğim gibi uyuyorum gece kalkıyorum depresyondayım moralim çok bozuk konuşabileceğim kimsem yok o yüzden içimi dökmek istedim. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşadığın olay senin için zor tabii. Sevdiğin kızın böyle bir tarife uygulaması ağır geliyor. Nasıl hissettiğini de anlıyorum zaten. Ama zaman geçince bu senin için gülümseyeceğin bir anıya dönülecek. Arkadaşların da senin üzüldüğünü gördükçe daha çok dalga geçerler. Kızla aynı sınıfta mısın? Değilsen işin biraz daha kolay. Şimdilik unutmaya çalış yoluna devam et.

Yaşadığın olay senin için zor tabii. Sevdiğin kızın böyle bir tarife uygulaması ağır geliyor. Nasıl hissettiğini de anlıyorum zaten. Ama zaman geçince bu senin için gülümseyeceğin bir anıya dönülecek. Arkadaşların da senin üzüldüğünü gördükçe daha çok dalga geçerler. Kızla aynı sınıfta mısın? Değilsen işin biraz daha kolay. Şimdilik unutmaya çalış yoluna devam et.
Aynı sınıfta değiliz.

Bu kadar bozulacaksan duyurmayacaktın yaptıklarını tüm suç sende. Arkadaşlarının bu muhabbeti yapacağını tahmin ederek kıza açılacaktın sonra "hüü bana güldüler bunlar nasıl arkadaş moruq" demezdin. Sonra forumda konular açılıyor; "nasıl arkadaş edinirim?", "arkadaşlarım benimle dalga geçiyor.", "sevdiğim kıza açıldım arkadaşlarım maytap geçti.". Kızı okuldan sonra asla görmeyeceksin zaten daha fazla kafaya takmaya gerek yok gül geç.
Ne yapmalıyım?

Kendini düzeltmekle başlayabilirsin.

@549380 sıkıntı orada zaten hiçbir samimiyeti olmayan bir kıza direk açılırsa sert tepki alabilir.

Direkt açılma işleri çok eskide kaldı zaten önce bir sohbet muhabbet kurmalıydı sonra da gezelim cart curt ayağına ayarlayabilirdi. Samimiyeti olmayan kızlara giderek özgüvenini geri toplayabilir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı